Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 145 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Ribble
Mikroplyšový, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
2 l, na potraviny/na cestoviny/na sušienky, sklenená, tmavozelená
(7)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, čierny, 20x20 cm, výška 50 cm
(7)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Zarážky do dverí v súprave
2 ks, látkové, 10x12 cm, výška 15 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Prescott
Na sušienky, kovová, v medenej farbe
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Stojan na šperky My Jewels
Kovový, 16x26 cm, výška 45 cm
(7)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Morris
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Sherlock
Kovová
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, modré, 135x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, kovový, biely, 31x15 cm, výška 16 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
81,60 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Bosio
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 40x7 cm, výška 5,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Na kozmetiku/otočný, drevený, v prírodnej farbe, ø 30 cm, výška 9 cm
(7)
Na sklade
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Rut Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, čierne, ø 37,5x25,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Styler
Obraz Echeveria
50x70 cm, tlačený, s rámom
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Plain Flanel
Napínacia, na dvojlôžko, flanelová, zelená, 180x200 cm
(7)
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Rut Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, sivé, ø 37,5x25,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, modrá, 180x200 cm
(7)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
simplehuman
Nádoba na kompostovateľný odpad
Kovová, sivá, 14,5x24,5 cm, výška 21,5 cm, 4 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Odpadkový kôš Woodrow
Kancelársky, tmavosivý, 7,5 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vankúš Nyla
Na spanie, 40x80 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Trestina
Nástenná, nerezová, v striebornej farbe
(7)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, z mikrovlákna, tmavomodré, 200x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, ružový, s odnímateľným poťahom, 60x60 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Ume
Kameninový, svetlozelený, ø 8 cm, výška 10 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,50 €
s kódom
21,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Brandani
Dóza Medicea
Na kávu/na sypaný čaj, porcelánová
(7)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Bigso
Organizér do skrine Soft Storage
Látkový, modrý, 60x30 cm, výška 50 cm
(7)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Stojan na kapsule Radka
Otočný, čierny, ø 13 cm
(7)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hodiny Florina
Nástenné, ø 30 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Nástenná dekorácia Mango
Drevená, ø 28 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Pantone
Organizér Black 419
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,42 €
s kódom
20,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Prikrývka Light
Letná, 200x220 cm
(7)
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Očká na záclony v súprave
10 ks, plastové, v matne striebornej farbe
(7)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
0,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(7)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódom
simplehuman
Dávkovač mydla
Bezdotykový, kovový, sivý, 237 ml, 14,5x7 cm, výška 17 cm
(7)
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, zelené
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Esschert Design
Nástenný vešiak
Kovový, hnedý, šírka 12 cm, výška 20 cm, hĺbka 63,5 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Rin
Kovový, biely, 23x10,5 cm, výška 14 cm
(7)
Doručenie od 22. 10. 2026
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Candy Cane
Fleecový, s vianočným motívom, červený/biely, s odnímateľným poťahom, 50x30 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Mink
Žltá/hnedá, 10x90 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Bigso
Košík Soft Storage
Látkový, modrý, ø 22 cm, výška 22 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karup
Futónový matrac Bed In a Bag Bordeaux
70x190 cm, extra mäkký, skladací, vínovočervený, hrúbka 5 cm
(7)
Doručenie od 23. 10. 2026
189,55 €
s kódom
223 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na toaletný papier Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 11x14 cm, výška 6 cm
(14)
Na sklade
20,03 €
s kódom
23,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Odpadkový kôš Amber
Pedálový, kovový, biely, 3 l
(14)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, biela, 120x200 cm
(14)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Olmedo
Z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, ø 8,5 cm, výška 37 cm
(14)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, biela, 110 - 245 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Nádobka na mydlo Smart
Plastová, biela, 9x12 cm, výška 2,5 cm
(14)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Nádobka na mydlo Amber
Keramická, biela, 8x12 cm, výška 2 cm
(14)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
68
69
70
...
233
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia