Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 226 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Pedálový, plastový, čierny, 50 l
(181)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Zarážka na knihy Fishing Cat
Kovová
(48)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Deka Micro
Mikroplyšová, svetlosivá, 150x200 cm
(72)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Henri Matisse
30x40 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(115)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, biele
(64)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávač
Oceľový, čierny, 30x36 cm
(151)
Na sklade
26,75 €
s kódom
33,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Turbo-Loc
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 9x7,5 cm, výška 10 cm
(205)
Na sklade
14,15 €
s kódom
17,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Držiaky na poháre na víno v súprave Rail
2 ks, nástenné, oceľové, v striebornej farbe, 26x11 cm, výška 4 cm
(167)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Stojan na umývacie prostriedky Surface Sink Tidy
Kovový, čierny/sivý, 13x18 cm, výška 12,5 cm
(52)
Na sklade
24,11 €
s kódom
30,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Alassio
Oceľová, biela, 9x9 cm, výška 39 cm
(56)
Na sklade
17,35 €
s kódom
21,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Colorful Water Lily Pond – Claude Monet
70x45 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(303)
Na sklade
Posledný kúsok
25,14 €
s kódom
31,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Držiak na obrúsky Squire
Kovový, čierny, 12x10 cm, výška 15 cm
(34)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Nádobka na maslo Whiteline
Porcelánová, biela, 9x16 cm
(86)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sitko do drezu
Kovové, v striebornej farbe, ø 7,5 cm
(179)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave Onda
2 ks, nástenné, plastové, v striebornej farbe
(216)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač Genius-Tex
Dvojposchodový, oceľový, biely/v striebornej farbe, 45x31 cm
(86)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na poháre na víno
Závesný, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 25x34 cm, výška 8 cm
(519)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Mepal
Dóza Modula
350 ml, na potraviny, plastová, biela
(60)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Metlička a lopatka
Plastová
(79)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Long Leaves
4 ks, 43x43 cm
(178)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Viva!
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(159)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Bamboo
Keramický, biely, ø 8 cm, výška 12 cm
(260)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierna, 12,5x9 cm, výška 39 cm
(113)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Držiak na fólie a papierové utierky CupboardStore
Závesný, plastový, sivý, 22x26 cm, výška 9 cm
(123)
Na sklade
14,54 €
s kódom
18,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Rivalta
So štetkou, z nehrdzavejúcej ocele, biely, 18x23 cm, výška 70 cm
(256)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nádobka na mydlo Milazzo
Bez vŕtania, Vacuum-loc, oceľová, v striebornej farbe, 16,5x12 cm, výška 4,5 cm
(301)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na uteráky Tower
Oceľový, čierny, 15x15 cm, výška 75 cm
(63)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Up&Down
Oceľový, v striebornej farbe, 33x28 cm, výška 21 cm
(412)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Little Cats
Prateľná, biela/čierna, 40x60 cm
(116)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na uteráky
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 39x15 cm, výška 20 cm
(145)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 42x25x25 cm
(102)
Doručenie od 23. 10. 2026
17,19 €
s kódom
21,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Aquamarin
Keramický, biely/modrý, ø 8 cm, výška 11 cm
(70)
Na sklade
10,27 €
s kódom
12,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Viva!
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(848)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Podnos
38x58 cm, servírovací, bambusový
(101)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 26x30 cm, výška 14 cm
(91)
Na sklade
6,87 €
s kódom
8,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na oblek Rivoli
Hnedý, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(184)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Deka Micro
Mikroplyšová, žltá/oranžová, 150x200 cm
(134)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, plastové, biele
(573)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Milo
Závesná, nerezová, v striebornej farbe
(104)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Odkvapkávač Flip-up™
Plastový, tmavosivý, 40x32 cm
(143)
Na sklade
24,38 €
s kódom
30,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
Kovový, 20x10,5 cm, výška 28,5 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zarážka do dverí Multi-STOP®
Plastová, béžová, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Pion
Keramická, béžová, 12,5x12 cm, výška 38,5 cm
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Stojan na kuchynské náčinie
Kovový, čierny, ø 12 cm, výška 15,5 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kôš na bielizeň
Skladací, plastový, tyrkysovomodrý, 45 l
(62)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
WC kefa Nova One
Kameninová, čierna, ø 10 cm, výška 37 cm
(76)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Prídavná polička
Kovová, biela, 54x25 cm, výška 15 cm
(50)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Bosio
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, 15x6,5 cm, výška 10,5 cm
(90)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
8
9
10
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia