Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 186 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Prachovka z mikrovlákna
Sivá/v prírodnej farbe
(62)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Molinella
Nástenná/rohová, nerezová, čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Soška Yoga Bow
Z polyresínu, 6x20 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Pléd Waffle
Bavlnený, oranžový, 220x240 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Brandani
Dóza Medicea
Na kávu/na sypaný čaj, porcelánová
(10)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Santa's Workshop
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, 135x200 cm
(2)
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Dakls
Hodiny
Nástenné, ø 35 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
19,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Eucalyptus
Ľanová, 45x45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 3 cm
(3)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Obliečky Floret
Na dvojlôžko/predĺžené, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, tmavomodré, 200x220 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Fern
Hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Tremea
Keramický, v bronzovej farbe, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Compactor
Kuchynský organizér
Kovový, čierny, 9x23 cm, výška 11 cm
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Wild
30x40 cm, 4 ks
(8)
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Ribble
Mikroplyšová, modrá, 130x160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Bosio
Nástenný, sklenený, matne čierny, 7x10,5 cm, výška 9,5 cm
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Gamer
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, čierne/modré, 135x200 cm
(1)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Holm
Magnetický držiak na nože
Drevený, v prírodnej farbe
Na sklade
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(5)
Na sklade
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Chladiaca taška City
Béžová, 20 l
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kryty na sporák v súprave Universal
2 ks, z tvrdeného skla, sivé, so vzorom kameňa, 40x52 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
31,82 €
s kódom
37,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Na kozmetiku, z recyklovaného plastu, biely, 26x20 cm, výška 13 cm
(12)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Love Story
Podložka pod mačací záchod
Plastová, čierna, 50x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Hodiny Carving
Nástenné, ø 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Indy
Bavlnený, béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Crocodile
Látková, zelená
(1)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Košík Soft Storage
Úložný, látkový, sivý, výška 19 cm
(6)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, sivé
(10)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
My House
Obliečky Valentina
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s kvetinovým vzorom, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Post
Na jednolôžko, na gombíky, s kvetinovým vzorom/s ornamentmi, hnedé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečky Geometries
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé, krepové, geometrické, žlté/sivé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Blanca
Béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Book Guard
Kovová
(12)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Košík na ovocie
Ø 28 cm, kovový, čierny
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlozelená, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
súprava 10 ks
House Nordic
Vešiaky v súprave Massa
10 ks, kovové, ružové, dĺžka 41 cm, výška 18 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, sivé, 200x200 cm
(59)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Era
Nástenná, kovová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Raschel Velvet
Mikroplyšový, žltý, 200x240 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na vysávač Tower
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Mikroplyšová, oranžová, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, v striebornej farbe, 90 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Hodiny Greenwich
Nástenné, ø 35 cm
(4)
Na sklade
20,33 €
s kódom
23,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, žlté, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Butter Kings
Obliečka na vankúš Festive Flowers
Bavlnená, s vianočným motívom, s potlačou, 45x45 cm
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nehrdzavejúcej ocele, hnedá
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Wave
Mikroplyšový, taupe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
108
109
110
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia