Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 247 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Cheeky Dome
Kyvadlové/nástenné, výška 61,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička k nástenke Tower
Magnetická, 20x6 cm
Na sklade
Posledný kúsok
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na jednolôžko/predĺžené, s plachtou, zakladacie, luxusné, z bavlny renforcé, sivé/antracitové, 160x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Lost In Space
Napínacia, na dvojlôžko, sivá, 135x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (3)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Warm
Zimná, 160x220 cm
(23)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Larsson Geo
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, geometrické, béžové, 135x200 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dóza Yule
2,3 l, na sušienky, keramická, červená/krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Obraz Pina Colada
31,5x41,5 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,48 €
s kódom
22,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Gladis
Prateľná, biela, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, tmavohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Dózy v súprave
3 ks, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastové, béžové
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
10,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Passo
2 ks, z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, ø 35 cm, výška 37 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mouton
Z umelej kožušiny, krémovobiela, 125x150 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Flanela
Z mikroflanelu, zelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Nosička na termosku All-Day Quencher Carry-All Black
1,18 l, textilná, čierna
(1)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Spinder Design
Háčik Tuba M
Nástenný, oceľový, čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Takamtsu
Oceľová, biela
(52)
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Odpadkový kôš Touch
Plastový, modrý, 6 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Váza Orangery
Keramická, béžová, ø 14,5 cm, výška 18 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Snips
Stojan na umývacie prostriedky
Plastový, biely/zelený, 14x27 cm, výška 16 cm
(237)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Mayfair
Na dvojlôžko, na gombíky, bavlnené, biele, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Scandia
Nástenné, ø 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Styler
Zrkadlo Jyvaskyla
Nástenné, 60x86 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, hnedé, 60x100 cm
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Minas
Biely, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(15)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Fľaša Periodic Table
500 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Háčik Melle
Nástenný, biely
(19)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Deka Cuddle
Bavlnená, zelená/fialová, 130x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Bright Football
Napínacia, na dvojlôžko, modrá, 135x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Lava
Závesná, oceľová, matne čierna
(6)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Tácka
20,5x30 cm, servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
5,94 €
s kódom
6,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Spot
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, bodkované, krémovobiele, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Heltie
Na jednolôžko, na gombíky, z mikrovlákna, štruktúrované, biele, 140x200 cm
(2)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Havane
Prateľná, WC, biela/zelená, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Compact
Teleskopická/rohová, plastová, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečky Linen Tales for Bonami
Na dvojlôžko, na gombíky, s prímesou ľanu, biele, 200x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
136 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tácka Yule
23x38,5 cm, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Summer
Z mikrovlákna, 70x90 cm
(19)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 15 cm
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Chránič matraca Terry Shelly
Vodoodolný, 160x200 cm
(3)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Zig Zag
Kovový, žltý, šírka 61 cm, výška 20 cm, hĺbka 6,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock
Bez vŕtania/rohová, kovová, čierna
(10)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Úložné boxy v súprave Pulp
2 ks, s vekom, svetlohnedé, 23x16x20,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rotho
Úložný box Deco
S vekom, plastový, béžový, objem 16 l, 37x27x20 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Twily
40x40 cm
(8)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tácka Yule
Ø 35 cm , kameninová
Na sklade
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave Zeta
10 ks, kovové, matne čierne
(11)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
116
117
118
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia