Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 274 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
LEGO®
Organizér
Do zásuvky, plastový, 16x16 cm, výška 11,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Kôš na bielizeň Chess
Látkový, béžový/krémovobiely
Na sklade
21,25 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Šperkovnica Cat Face
Detská, 11x11 cm, výška 2,5 cm
(214)
Na sklade
Posledný kúsok
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
11,79 €
s kódom
13,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Chránič matraca Rena
90x190 cm
(4)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Pink Edition
Vákuový, plastový, ružový, 65x45x15,5 cm
(6)
Na sklade
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Morsø
Váza Flame
Porcelánová, sivá, ø 14 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Náhradný návlek CleanTech
Na sklade
Posledný kúsok
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non-Iron
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, sivomodrá, 90x190 cm
(61)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Umbra
Dávkovač mydla Touch
Plastový, modrý, 230 ml, 7x10 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Meadore
Svetlosivý, 170x210 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Love Story
Uterák pre domáceho miláčika
Modrý
(5)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky M
60 ks, sťahovacie, 45 l
(3)
Na sklade
25,07 €
s kódom
29,50 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na kapsule
V striebornej farbe, ø 8 cm, výška 38 cm
(49)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Zrkadlo Tab
Kozmetické, ø 18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Inge Paper Laminate
3 ks, s vekom, kartónové, béžové, 31x47x15 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky Floral
Na jednolôžko/predĺžené, s plachtou/3-dielne, na gombíky, nežehlivé, s kvetinovým vzorom, biele/ružové, 160x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Hippo
Plastová, svetlosivá
Na sklade
Posledný kúsok
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Time
Betónový, svetlosivý, 8x9 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
25,48 €
s kódom
29,98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
2 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(32)
Na sklade
8,47 €
s kódom
9,97 € bez kódu
4,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Tunel Game
Látkový, čierny
(8)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Ariella
Kameninová, modrá, 15x9,5 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Dóza Špagety BLACK
2,6 l, na cestoviny, kovová, čierna
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 20 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
20 ks, kovové, v striebornej farbe
(18)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Úložné boxy v súprave Pulp
2 ks, s vekom, čierne, 48x32x20,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
79,05 €
s kódom
93 € bez kódu
46,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Nádobka na mydlo Bestlock Bath
Bez vŕtania, oceľová, v striebornej farbe, 13x13 cm, výška 10 cm
(16)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Košík Rika
Z prútia, čierny/v prírodnej farbe, výška 15 cm
(2)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Onda
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Cuddly
Prateľná, svetlosivá, 50x80 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Modrý, 1,8 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wallity
Obrazy v súprave
35x50 cm, 4 ks, s rámom
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Škrabadlo pre mačky Magic Cat Sofa 1
Kartónové, hnedé, 22x44 cm, výška 7 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Stojan na papierové utierky Emy
Mramorový, v prírodnej farbe, ø 15 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Očká na záclony v súprave
10 ks, plastové, v matne striebornej farbe
(7)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
0,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bigso
Organizéry v súprave Hakan Canvas Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartónové, 31x23 cm, výška 6 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Odpadkový kôš BLACK
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 1,2 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Deka Mic
Mikroplyšová, červená, 160x210 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Váza Face
Porcelánová, biela/čierna, ø 14 cm, výška 18 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetloružová, 160x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Garniža Tempo
Roztiahnuteľná, kovová, biela, 120 - 210 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Téglik na zubné kefky Smart
Plastový, čierny, ø 7 cm, výška 10,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Ergonomický vankúš
S výplňou z pamäťovej peny, čierny, 35x45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Nádobka na mydlo Nova
Porcelánová, svetlosivá, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(1)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Kôš na bielizeň Kara
Látkový, hnedý
Na sklade
20,32 €
s kódom
23,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tácka Retro
Ø 25 cm , porcelánová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,42 €
s kódom
25,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Sweety
Žltá, 50x120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Plastové, červené
(10)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kefa na riad DIISH
(4)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
139
140
141
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia