Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 281 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Botania
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, biela/sivá, 160x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Košíky v súprave Ecori
2 ks, úložné, látkové, čierne, výška 21,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Mikroplyšový, biely, ø 25 cm
(1)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/predĺžená/na vysoký matrac, džersejová, svetlozelená, 240x220 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (7)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Háčik Chalix
Nástenný, kovový, v mosadznej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Úložné boxy v súprave Honey
2 ks, dekoratívne, cínové, ø 11x13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Odpadkový kôš
Plastový, čierny, 18 l
(9)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, svetloružová, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, v mentolovej farbe, 200x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Odpadkový kôš Walther
Pedálový, kovový, čierny, 10 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
90,95 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, svetlosivá, 150x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hodiny
Nástenné, ø 25,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Magic Cat
Pre mačku, okrúhly, sivý, ø 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Maximex
Prášok na čistenie kobercov
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Mikroplyšový, v horčicovej farbe, ø 25 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hodiny
Stolové, 5x26 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Tácka
Ø 32 cm , sklenená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Kim
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, z mikrovlákna, okrovožlté, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Linella
Na dvojlôžko, zelená, 140x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Plain Color
16 ks, priľnavé, červené, 20x65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
4,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Velveteen
Mikroplyšový, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Súprava pre montáž bez vŕtania
UV-Loc
(2)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Zone
Stojan na umývacie prostriedky Singles
Plastový, čierny, 9x17 cm, výška 8 cm
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Plachta Mako
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, svetlozelená, 90x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Fern
Zelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Paradiso Palm
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s potlačou, béžové, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička
Bez vŕtania, plastová, čierna/sivá
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detské hodiny Harrison
Ø 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Chatibulle
WC, ružová, 45x45 cm
(8)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Bambum
Otočný podnos Fiesta
Ø 35 cm , servírovací, bambusový
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Curly Wooly
Béžová, 10x80 cm
(2)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Ethan
Z recyklovanej bavlny, modrá/béžová, 130x160 cm
(1)
Na sklade
28,80 €
s kódom
33,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Úložné boxy v súprave Cerveza Española
2 ks, dekoratívne, cínové, ø 11x13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, z nehrdzavejúcej ocele, modrý/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obliečky Wave Optical
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/chladivé, krepové, biele, 140x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, modré
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Sehlbach
Dekoračný vankúš Paisley
S odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso Check
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, kockované, vínovočervené, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na mobil Tower
Kovový, 10x13 cm, výška 2 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky Galileo
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 26x9 cm, výška 36 cm
(67)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Ella
Zamatový, čierny, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Caramel Latte
S abstraktným vzorom, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Dakls
Košíky v súprave
3 ks, z prútia, v prírodnej farbe, ø 34 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika
Sivá
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Navalon
Keramický, ø 9 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na toaletný papier Bosio
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 8x12,5 cm, výška 18 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
ReCollector
Kôš na bielizeň BagUp
Nástenný, látkový, béžový
Na sklade
Posledný kúsok
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
142
143
144
...
236
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia