Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 214 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Úložný box Mera
Bambusový, v prírodnej farbe, 30x15x8 cm
(12)
Na sklade
10,17 €
s kódom
12,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na pokrievky a panvice Canyon
Oceľový, v striebornej farbe, 25x27 cm, výška 23 cm
(2422)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Illustrated Leaves
4 ks, s potlačou, 43x43 cm
(29)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na oblečenie Garment
Teleskopický, kovový, v striebornej farbe, 245x11 cm, výška 202 cm
(309)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Zrkadlo
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 7x, ø 15 cm
(25)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Orea Uno
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 60x7 cm, výška 4,5 cm
(14)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Maximex
Tablety do WC
15 ks
(117)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
0,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(28)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Skladací servírovací podnos
50x30 cm, servírovací/do postele, bambusový
(32)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum L
6 ks
(30)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
WC kefa Olinda
Keramická, matne čierna, ø 9,5 cm, výška 40 cm
(8)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Milky
Látkový, biely, 70x50x30 cm
(100)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Tácka Fika
10x28,5 cm, porcelánová
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Layered
50x70 cm, tlačený, s rámom
(9)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kúpeľňový organizér EasyStore
Plastový, čierny, 25x12 cm, výška 12 cm
(6)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
34 ks, v prírodnej farbe
(263)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na uteráky Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 42x20 cm, výška 81 cm
(61)
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Espace L
2 ks
(34)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Dolcedo
Teleskopická/rohová, nerezová, v matne zlatej farbe
(22)
Na sklade
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na odnímanie oblečenia Herkules
Kovový/plastový, biely, 3x1 cm, výška 76 cm
(172)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Smart
Kovový
(3)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bivio
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, hliníková, matne čierna
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Sare
Vstavaný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 5 l
(22)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 3 cm
(9)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Prada
2 ks, prateľné, zamatové, biele, 60x100 cm
(6)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Košík na ovocie Flores
Ø 26,5 cm, kovový, sivý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Hanoi
Bambusový, v prírodnej farbe, 6x8 cm, výška 18 cm
(3)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Palena
Z polyresínu, hnedá, ø 12,5 cm, výška 37 cm
(27)
Na sklade
29,36 €
s kódom
36,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Vešiak Bremen
Z kaučukového dreva, biely, ø 51 cm, výška 176 cm
(64)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňové predložky v súprave Armoni
2 ks, prateľné, WC, svetlohnedé, 50x80 cm
(12)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka Sausage Dog
Prateľná, červená/biela, 52,5x83 cm
(51)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Zarážka na knihy Fala
Kovová
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak School
S poličkou, z dubového dreva, čierny, šírka 118 cm, výška 29,5 cm, hĺbka 19 cm
Na sklade
Posledný kúsok
438,40 €
s kódom
548 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Blok na nože Mera
Bambusový, v prírodnej farbe
(23)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 51x47 cm, výška 3 cm
(29)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Cuddly
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, svetloružové, 135x200 cm
(123)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastový, v lesklej striebornej farbe, 18,5x3,5 cm, výška 14 cm
(178)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pléd Serla
Prešívaný, bavlnený, zelený, 180x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Organizéry na topánky v súprave
2 ks, plastové, 30x52 cm, výška 11 cm
(510)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Sunny Bouquet
56x75 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cotton House
Obliečky Tramin
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, s abstraktným vzorom, 140x200 cm
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, bambusový, v prírodnej farbe, 38,5 x 36 cm
(48)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Dávkovač mydla Ume
Kameninový, čierny, 250 ml, ø 8 cm, výška 13 cm
(25)
Na sklade
31,62 €
s kódom
39,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Pine Cones
4 ks, s abstraktným vzorom, 55x55 cm
(69)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Really Nice Things
Dekoračný vankúš Prada
Čierny, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(24)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Cordoba
Keramický, biely, ø 6,5 cm, výška 12 cm
(170)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavomodré, 200x200 cm
(113)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Umbra
Šperkovnica Stowit
Drevená, 26x22 cm, výška 12 cm
(12)
Na sklade
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
18
19
20
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia