Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 211 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Concrete II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Bricks
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Light & Living
Váza Vechhia
Keramická, krémovobiela, ø 19 cm, výška 30 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
29,60 €
s kódom
37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Deka Trixie Barney
Pre mačku, fleecová, s potlačou, červená, 100x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Posy
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Umbrellas
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Stones
70x100 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Soft Magnolia
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Blue Grasses
56x75 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Gold Palm
80x120 cm, tlačený, sklenený
Doručenie od 6. 11. 2026
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Odpadkový kôš Sensor
Bezdotykový, oceľový, v striebornej farbe, 58 l
Doručenie od 14. 10. 2026
277,60 €
s kódom
347 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Odpadkový kôš
Pedálový, oceľový, v striebornej farbe, 45 l
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
132 €
s kódom
165 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 40x60 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Pléd Henry
Mikroplyšový, oranžový/hnedý, 220x240 cm
(279)
Doručenie od 16. 10. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Terrazzo
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Bizzotto
Zrkadlo Otilia
Stojacie, 60x160 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
224 €
s kódom
280 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, krémovobiela, 125x150 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku Iris
Z tvrdeného skla, čierny, s kvetinovým vzorom, 50x56 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
750 ml, na potraviny, sklenená
Doručenie od 29. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
850 ml, na potraviny, sklenená
Doručenie od 29. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Casa Selección
Deka Mid Century
Mikroplyšová, žltá, 130x160 cm
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kôš na bielizeň Yessira
Z vodného hyacintu, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Akustický panel Stone Balance
Látkový, 88x118 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Hidden
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Pléd Bedar
Bavlnený, béžový, 240x260 cm
(3)
Doručenie od 14. 12. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Medium Timber II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
1,8 l, na potraviny, sklenená
Doručenie od 29. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
950 ml, na potraviny, sklenená
Doručenie od 29. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Odpadkový kôš
Na triedený odpad/pedálový, oceľový, matne čierny, 34+24 l
Doručenie od 14. 10. 2026
240 €
s kódom
300 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Love Story
Vrecko na vrecúška
Sivé
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, závesné, kovové, svetlozelené
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Gallery
83x123 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Zrkadlo Otilia
Nástenné, 90x90 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
170,40 €
s kódom
213 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Poťah na rám postele Easy Iron Percale
Na dvojlôžko, perkálový, krémovobiely, 150x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Organizér
Do zásuvky, plastový, 16x32 cm, výška 11,5 cm
(15)
Doručenie od 15. 10. 2026
21,27 €
s kódom
26,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Háčik Nami
Nástenný, kovový, žltý
Doručenie od 2. 11. 2026
17,58 €
s kódom
21,97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Odpadkový kôš Dual
Na triedený odpad/pedálový, oceľový, biely, 34+24 l
Doručenie od 14. 10. 2026
240 €
s kódom
300 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Zrkadlo Lun
Stojacie, s dreveným rámom, 49x166 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
315,20 €
s kódom
394 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Merry Christmas
4 ks, s vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Zrkadlo Lun
Nástenné, s dreveným rámom, 60x160 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bizzotto
Obrazy v súprave Gallery
60x80 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
58,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Crown
60x60 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
83x123 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Odpadkový kôš Twist
Z recyklovaného plastu, čierny/v striebornej farbe, 10 l
(17)
Doručenie od 12. 10. 2026
8,59 €
s kódom
10,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Biolina
Napínacia, na dvojlôžko, z bio bavlny, červená, 160x200 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Village
50x70 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Zrkadlo Suds
Kozmetické, ø 13 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
216
217
218
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia