Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 249 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Ladelle
Dóza Essentials
Na soľ, keramická, antracitová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kryt na sporák Bistro
Z PVC, béžový, s potlačou, 60x52 cm
(1)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kryt na sporák Marble
Z PVC, biely, s abstraktným vzorom, 60x52 cm
(3)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kryt na sporák Pikant
Z PVC, s potlačou, 60x52 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kryt na sporák Slate
Z PVC, sivý, s abstraktným vzorom, 60x52 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Satin Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, saténové, štruktúrované, krémovobiele, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Casa Selección
Košíky v súprave
7 ks, do kúpeľne, látkové, tmavosivé, výška 8,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, matne čierny
(150)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, z bio bavlny, modrá/hnedá, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Optic
2 ks, prateľné, modré/sivé, 60x100 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného saténu, modrá, 140x200 cm
(15)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, z mikrovlákna, modré, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny DIY Sunset
Nástenné, ø 35 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
UMAGE
Háčik Butterflies Mini
Nástenný, oceľový, v petrolejovej farbe/hnedý/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
UMAGE
Háčik Butterflies Mini
Nástenný, oceľový, ružový/hnedý/v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
Leitmotiv
Nástenný vešiak Saturnus Coloured XL
Kovový, šírka 54 cm, výška 14 cm, hĺbka 15 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Stag
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, hnedé, 135x200 cm
(174)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
knor
Obraz Gold Avenue
50x70 cm, s rámom
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, do sprchy, z bio bavlny, oranžová/béžová, 50x80 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečky Orabge Kube
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé, krepové, pruhované/kockované, oranžové, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Woodland Gonks
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, oranžové/hnedé, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, sivé
(76)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, biele
(64)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Rotho
Kôš na bielizeň Brisen
Plastový, čierny, 50 l
(44)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop
Biely
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
3,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Prepravná taška Oxford
Pre domáceho miláčika, látková, sivá, 25,5x48 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Sweets and Treats
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, ružové, 200x200 cm
(2)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, ružové, 135x200 cm
(38)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Nutcracker Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, ružové/fialové, 200x200 cm
(126)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Addis
Zmeták a lopatka
Kovový/plastový
(85)
Doručenie od 6. 11. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Pedálový, plastový, sivobéžový, 50 l
(86)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, sivá, 180x200 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Mikroplyšová, sivá, 130x160 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného saténu, sivá, 140x200 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Biolina
Napínacia, na dvojlôžko, z bio bavlny, sivá, 180x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, z mikrovlákna, sivé, 230x220 cm
(105)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Pedálový, plastový, sivý, 50 l
(146)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier
Z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 17x21 cm, výška 55 cm
(57)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Stojany na pokrievky a panvice Peggy
2 ks, plastové, biele, výška 10 cm
(20)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Percaline
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného perkálu, svetlohnedá, 160x200 cm
(2)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Baby Cats
2 ks, prateľné, svetlohnedé, 60x100 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Blue Fog
Ľanová, 45x45 cm
(11)
Doručenie od 19. 11. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlosivá, 220x200 cm
(54)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Meadore
Svetlosivý, 200x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Na dvojlôžko, bavlnená, svetlozelená, 240x300 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, z bio bavlny, svetložltá/fialová, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Qwetch
Termohrnček Originals
470 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
129
130
131
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia