Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 648 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Elletipi
Odpadkový kôš
Plastový, tmavosivý, 6 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,52 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Kúpeľňový organizér
Plastový, ø 15 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Držiak na igelitovú tašku Galileo
Závesný, oceľový, čierny, 14x21 cm, výška 19 cm
(8)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre mačku Fish
Látková, sivá
(4)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Veil
Plastový, čierny, 16x10 cm, výška 9 cm
(37)
Na sklade
19,47 €
s kódom
22,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Esschert Design
Zaváracie poháre v súprave
12 ks, 90 ml, sklenené
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
2,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Universal
S automatickým zatváraním, 37 x 43 cm, antracitová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Descanso
Deka Novara
Mikroplyšová, sivá, 160x130 cm
(10)
Na sklade
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Boyhood
Soška Ballon Dog
Drevená, 16x5,5 cm, výška 14,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
81,60 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
noo.ma
Váza Dam
Ručne vyrobená, sklenená, tmavohnedá, ø 18 cm, výška 22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
58 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Vileda
Náhradné návleky na mop Steam Plus XXL
2 ks
(17)
Na sklade
18,40 €
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Úložný box Multi Stormax
S vekom, plastový, objem 9 l, 35x23x17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Frill Ditsy Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele, 135x200 cm
(2)
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Yule
Z recyklovanej bavlny, s vianočným motívom, biela, 130x160 cm
Na sklade
17,78 €
s kódom
20,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
2 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(32)
Na sklade
8,47 €
s kódom
9,97 € bez kódu
4,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Miska Together
Pre psa, keramická, s nápismi, ø 16 cm
(5)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Maxi
Biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na umývacie prostriedky Duo Steel
Kovový, v lesklej striebornej farbe, 11x23 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,36 €
s kódom
23,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Poťah do auta Dog Fantasy
Čierny
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Ešus
900 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Yes Everyday
Váza Kaelis
Keramická, 21,5x23,5 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Madeline
Zelená, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Curver
Úložný box Essentials Transparent
S vekom, plastový, objem 26 l, 44x34x27 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Košík Words
Z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 27,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hodiny
Nástenné, ø 30,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Obraz
70x45 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Úložný box Hako
S vekom, kartónový, modrý, 33x25x15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,05 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Aqua
Rýchloschnúca, z kremeliny, biela/sivá, 35x45 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Foglie
Kovová, výška 91 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Palsha
Okrovožltý, 200x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Blue Latte
S abstraktným vzorom, 43x43 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika
Sivá
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Stojan na uteráky Nivo
Bambusový, v prírodnej farbe, 54x24 cm, výška 82 cm
Na sklade
Posledný kúsok
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Moonia
Chránič matraca
Vodoodolný, 180x200 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
74,80 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Wenko
Zvýšené WC sedadlo Secura
Plastové, biele
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spirella
Kúpeľňový organizér Yuma
Na vatové tampony, z polyresínu, biely, ø 11 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Countryside Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Addis
Potravinová škatuľka Premium Range
Biela/modrá
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, biely, 16x11,5 cm, výška 20 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Knots
Látková
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Sequin Cluster
Zamatový, modrý, 30x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Pre psa, keramická, s potlačou, ø 15,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,30 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Hippo
Plastová, svetlosivá
Na sklade
Posledný kúsok
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Pléd Havhav
Prešívaný, béžový, 200x220 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obrazy v súprave Planets
30x40 cm, 5 ks, tlačené, s rámom
Na sklade
Posledný kúsok
66,30 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Pero Prehistoric Land
(4)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Tácka Nonna Rosa
30x40 cm, porcelánová
(15)
Na sklade
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
97
98
99
...
151
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia