Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Čaj a káva
...
Riad na nápoje
Čaj a káva
Čaj a káva so zľavovým kódom
Hrnčeky a šálky
Kanvica na čaj
Čajové súpravy
Frenchpress a moka kanvice
Kávové príslušenstvo
Čajové príslušenstvo
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
632 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Amo
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Súprava filtrov na čaj s odmerkou
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Čajová súprava Sichuan
Z liatiny, čierna, objem kanvice 1 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Čajová súprava Umea
Keramická, béžová, objem kanvice 500 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Snowman
380 ml, porcelánový, biely
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Šálka Xmas Tree
Porcelánová, s tanierikom, biela, 110 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Jolly
370 ml, porcelánový, biely
(14)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Frosty Flakes
410 ml, sklenený
(13)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Šálka Snowman
Porcelánová, s tanierikom, biela, 110 ml
(4)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Xmas Tree
380 ml, porcelánový, biely
(5)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Paula
Keramická, na cappuccino, svetlozelená, 195 ml
(10)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Okayama
310 ml, keramický, biely/modrý
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Begonia
440 ml, keramický, biely/ružový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Begonia
440 ml, keramický, okrovožltý/biely
(4)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Heikki
240 ml, keramický, biely/modrý
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
280 ml, keramický, ružový
(13)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Begonia
440 ml, keramický, biely/modrý
(10)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vialli Design
Hrnček Soho
350 ml, so sitkom, sklenený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,90 €
s kódom
24,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
French press Diva
Objem 1 l, sklenený
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Noa
2 ks, 220 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné
(10)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Vialli Design
Hrnček Geo
450 ml, sklenený, na latte
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Noa
2 ks, 360 ml, sklenené, dvojstenné
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 360 ml, sklenené, na latte
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Hrnček Bolla
300 ml, so sitkom, sklenený
(19)
Na sklade
11,08 €
s kódom
13,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Amo
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,58 €
s kódom
20,72 € bez kódu
10,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Kanvica na čaj Tulip
1 l, so sitkom, sklenená
(10)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
8 ks, keramické, na espresso, modré, 210 ml
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
s kódom
90 € bez kódu
11,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Brisa
440 ml, keramický, biely/svetlomodrý
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
8 ks, keramické, na espresso, 210 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
11,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Hrnček Poterie
380 ml, keramický, v tehlovej farbe/béžový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Peach Fuzz 13-1023
Porcelánová, na cappuccino, oranžová, 175 ml
(3)
Na sklade
18,79 €
s kódom
23,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Maxwell & Williams
Hrnčeky v súprave Be Fierce
2 ks, 380 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 820 ml, sklenený, v ružovo zlatej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 350 ml, sklenený
(3)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 350 ml, sklenený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Hrnček Abeille
270 ml, so sitkom, sklenený
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Host
Keramická, na cappuccino, zelená, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Host
Keramická, na cappuccino, čierna/béžová, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ladelle
Šálky v súprave Carnival
2 ks, keramické, na espresso, biele/zelené, 100 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Hrnčeky v súprave
6 ks, 300 ml, keramické, čierne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
6,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hermia
Šálky v súprave
2 ks, keramické, na cappuccino/s tanierikom, tmavomodré, 210 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shama
515 ml, keramický, tmavomodrý/béžový
(15)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
280 ml, keramický, zelený/oranžový
(8)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shama
515 ml, keramický, krémovobiely
(13)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Neo
335 ml, keramický, na latte, v horčicovej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Neo
335 ml, keramický, na latte, zelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Beth
2 ks, 300 ml, keramické, krémovobiele
(4)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
280 ml, keramický, sivý/hnedý
(8)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
9
10
11
...
14
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Kávové príslušenstvo
Cukorničky
Kanvica na čaj
Čajové súpravy
Sitká na čaj
Frenchpress a moka kanvice
Šálky