Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Čaj a káva
...
Riad na nápoje
Čaj a káva
Čaj a káva so zľavovým kódom
Hrnčeky a šálky
Kanvica na čaj
Čajové súpravy
Frenchpress a moka kanvice
Kávové príslušenstvo
Čajové príslušenstvo
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
634 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Ohrievač na čajovú konvicu Theo
Čierny, kameninový
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dripper Singles
Plastový
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
French press Otto
Objem 800 ml, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, čierny, ø 15,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Šálka Red 2035
Porcelánová, na espresso, červená, 120 ml
(114)
Na sklade
Posledné kúsky
11,99 €
s kódom
14,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Šálka Red 2035
Porcelánová, na cappuccino, červená, 175 ml
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, tmavofialový
Doručenie od 23. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, v horčicovej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, v levanduľovej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, vínovočervený
Doručenie od 23. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Hrnček Red 2035
475 ml, porcelánový, červený
(89)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kanvica na čaj Tower
600 ml, so sitkom, plastová, čierna
Doručenie od 15. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Very Peri 17-3938
375 ml, porcelánový, fialový
(158)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Taormina
Kameninová, na espresso/s tanierikom, biela, 100 ml
(11)
Doručenie od 21. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanierik Nuance
Porcelánový, svetlosivý, ø 14 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Kanvica na čaj Liv
950 ml, sklenená, jantárová
Doručenie od 23. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Šálka Manon
Kameninová, vínovočervená, 150 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, na espresso, tmavozelená, 130 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Šálka Theo
Kameninová, na cappuccino, čierna, 200 ml
Doručenie od 19. 10. 2026
22,40 €
s kódom
28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Šálka Nuance
Porcelánová, na cappuccino, svetlosivá, 200 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, tmavozelená, 270 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Kanvica na čaj Arne Jacobsen
1,25 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
231,20 €
s kódom
289 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
French press Arne Jacobsen
Objem 1 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Vivielle
4 ks, kameninové, na latte, tmavohnedé, 325 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Kanvica na čaj Theo
1,25 l, kameninová, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Rosalynde
4 ks, keramické, zelené, 400 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
22,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávový mlynček Foodie
Plastový
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Kávový mlynček Collar
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 19. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, ružové/krémovobiele
Doručenie od 21. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Kanvica na čaj Pacifica
500 ml, so sitkom, kameninová, krémovobiela
Doručenie od 21. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Ovio
Porcelánový, hnedý, ø 14 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
4,80 €
s kódom
6 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shine
300 ml, kameninový, v lesklej striebornej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Odette
1,3 l, z kostného porcelánu, biela
Doručenie od 23. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvica na čaj Ora Gloss
540 ml, z kostného porcelánu, biela
Doručenie od 23. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, zelená, 210 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, s tanierikom, zelená, 210 ml
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Šálka Arto
Kameninová, hnedá/béžová, 200 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Hrnček Basic White
380 ml, porcelánový, biely
Doručenie od 23. 10. 2026
5,44 €
s kódom
6,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Sencha
350 ml, so sitkom, z liatiny, čiern-obiela
Doručenie od 23. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Hrnček Aquarel
300 ml, kameninový, béžový
Doručenie od 23. 10. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
French press Theo
Objem 800 ml, kameninový, čierny
Doručenie od 19. 10. 2026
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Henan
750 ml, so sitkom, z liatiny, khaki
Doručenie od 26. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Duet Boston
1,1 l, z nehrdzavejúcej ocele, béžová
Doručenie od 26. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
French press EM77
Objem 1 l, plastový, biely
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Moka kanvička Collar
250 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Hrnček Arto
400 ml, kameninový, hnedý/béžový
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
450 ml, kameninový, zelený
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Shangdong
1 l, so sitkom, z liatiny, čierna
Doručenie od 26. 10. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
10
11
12
13
14
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Kávové príslušenstvo
Cukorničky
Kanvica na čaj
Čajové súpravy
Sitká na čaj
Frenchpress a moka kanvice
Šálky