Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Čaj a káva
...
Riad na nápoje
Čaj a káva
Čaj a káva so zľavovým kódom
Hrnčeky a šálky
Kanvica na čaj
Čajové súpravy
Frenchpress a moka kanvice
Kávové príslušenstvo
Čajové príslušenstvo
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
635 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Cherish
325 ml, keramický, ružový
(4)
Na sklade
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Kobe
1,2 l, so sitkom, z liatiny, čierna
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 350 ml, sklenený
(3)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Retro
Porcelánová, na cappuccino, biela/modrá, 200 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Jang
1,2 l, so sitkom, z liatiny, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Vila
Kameninová, s tanierikom, modrá/béžová, 260 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Phoenix
2 ks, 250 ml, keramické, modré/ružové
(1)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Matcha súprava
Zelená/v prírodnej farbe, porcelánová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Hrnčeky v súprave Liv
2 ks, 270 ml, sklenené, dvojstenné, modré
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Coco
470 ml, z kostného porcelánu, ružový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Retro
Porcelánový, biely/modrý, ø 16,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Jang
2 ks, z liatiny, sivé, 100 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanierik Grespresso
Kameninový, tyrkysovomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Camilla
2 ks, 430 ml, keramické, krémovobiele
(1)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
430 ml, kameninový, modrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Cherry
400 ml, svetloružový
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Latina
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, béžová, 220 ml
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
410 ml, keramický, modrý
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Cloud Dancer 11-4201
Porcelánová, na espresso, biela, 120 ml
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Poterie
Kameninová, hnedá, 380 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,60 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Flower Garden
240 ml, porcelánový, biely
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Vila
400 ml, kameninový, červený/biely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Valentin
300 ml, so sitkom, keramický, krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Cloe
3 ks, 460 ml, keramické, modré/béžové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Linora
3 ks, 450 ml, keramické, v lososovej farbe/krémovobiele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
19,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Caramella
2 ks, kameninové, 250 ml
(1)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, tmavozelená, 100 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,27 €
s kódom
10,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Samsin
150 ml, kameninový, modrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Black/Amber
Keramická, na espresso/s tanierikom, jantárová, 70 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Joshua
Keramická, svetloružová/béžová, 290 ml
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Cloe
3 ks, 460 ml, keramické
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
15,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Paint
390 ml, kameninový, modrý/ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
8 ks, keramické, na espresso, 210 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
11,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Šálka Artisan
Kameninová, zelená, 270 ml
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
410 ml, keramický, v lososovej farbe
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, svetlozelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, oranžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Dakls
Kanvica na čaj
900 ml, porcelánová, biela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Beth
900 ml, keramická, krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, tyrkysovomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
280 ml, keramický, v lososovej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Diva
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Neo
335 ml, keramický, na latte, zelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
280 ml, keramický, oranžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálka Winter
Kameninová, krémovobiela, 300 ml
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Ditsy
375 ml, keramický, krémovobiely
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Pawsome Parent
350 ml, keramický, béžový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
14
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Kávové príslušenstvo
Cukorničky
Kanvica na čaj
Čajové súpravy
Sitká na čaj
Frenchpress a moka kanvice
Šálky