Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Čaj a káva
...
Riad na nápoje
Čaj a káva
Čaj a káva so zľavovým kódom
Hrnčeky a šálky
Kanvica na čaj
Čajové súpravy
Frenchpress a moka kanvice
Kávové príslušenstvo
Čajové príslušenstvo
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
634 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Ladelle
Odmerka s klipom Lawson
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro White/Green
300 ml, keramický, biely/zelený
(62)
Na sklade
Posledný kúsok
7,88 €
s kódom
9,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Deana
4 ks, 380 ml, keramické, modré
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Držiak na kávové filtre Grand Cru
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
French press Bridge
Objem 350 ml, sklenený, zelený
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Retro
Porcelánový, biely/modrý, ø 12 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
4,16 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, sklenený, v matne striebornej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálka Paula
Kameninová, ružová, 195 ml
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka
Porcelánová, biela/ružová, 300 ml
(4)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Hrnčeky v súprave Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z medi, moscow mule, v medenej farbe
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka
Sivá, 300 ml
(3)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Kili
325 ml, keramický, svetlomodrý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Host
Keramická, na cappuccino, zelená, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Remember
Šálka Greta
Keramická, s tanierikom, ružová, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Termofľaša Cold Brew Moshi
Na sklade
Posledné kúsky
20,15 €
s kódom
25,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Merry-go-round
2 ks, 380 ml, kameninové
(2)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 380 ml, keramické, svetlohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Casafina
Hrnček Taormina
410 ml, keramický, modrý/tyrkysovomodrý
(65)
Doručenie od 21. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Taormina
Kameninová, na espresso/s tanierikom, tyrkysovomodrá, 100 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Šálky v súprave Viola
4 ks, kameninové, béžové, 360 ml
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Missy
500 ml, keramická, ružová
Doručenie od 21. 10. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Hrnčeky v súprave Burlesque
2 ks, 300 ml, porcelánové, na latte, biele
(90)
Doručenie od 3. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Hrnček Bea
400 ml, keramický, béžový
(35)
Doručenie od 21. 10. 2026
11,42 €
s kódom
14,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka Kylie
Keramická, na latte, biela, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Termofľaša Cold Brew Moshi
Na sklade
21,79 €
s kódom
27,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Termofľaša Cold Brew Moshi
Na sklade
Posledné kúsky
21,79 €
s kódom
27,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Fauni
3 ks, keramické, na cappuccino, 205 ml
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
14,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Ohrievač na čajovú konvicu Theo
Čierny, kameninový
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dripper Singles
Plastový
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Host
Keramická, na cappuccino, čierna/béžová, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(6)
Na sklade
15,78 €
s kódom
19,73 € bez kódu
9,87 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Šálky v súprave Statek
6 ks, keramické, na latte, krémovobiele, 340 ml
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Šálka Blue 2150
Porcelánová, na espresso, modrá, 120 ml
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
11,99 €
s kódom
14,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Leopold Vienna
French press Otto
Objem 800 ml, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Moka kanvička Trevi
400 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,65 €
s kódom
29,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, čierny, ø 15,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Mocha Mousse 17-1230
Porcelánová, na cappuccino, svetlohnedá, 175 ml
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Hrnček Light Blue 550
375 ml, porcelánový, svetlomodrý
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
Orion
Hrnček Tea Time
420 ml, keramický, čierny
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Šálka Red 2035
Porcelánová, na espresso, červená, 120 ml
(114)
Na sklade
Posledné kúsky
11,99 €
s kódom
14,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Hrnček Yellow 012
475 ml, porcelánový, žltý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Šálka Red 2035
Porcelánová, na cappuccino, červená, 175 ml
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Šálka Light Blue 550
Porcelánová, na espresso, svetlomodrá, 120 ml
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Light Yellow 600
375 ml, porcelánový, svetložltý
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, tmavofialový
Doručenie od 23. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, v horčicovej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, v levanduľovej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, vínovočervený
Doručenie od 23. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
1
...
10
11
12
13
14
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Kávové príslušenstvo
Cukorničky
Kanvica na čaj
Čajové súpravy
Sitká na čaj
Frenchpress a moka kanvice
Šálky