Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynské chňapky
Kuchynské chňapky
...
Kuchynský textil
Kuchynské chňapky
Kuchynské chňapky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Súprava
Motív
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
153 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Kuchynské rukavice v súprave Rhombus
2 ks, čierno-biele, 18x26 cm
(11)
Doručenie od 16. 10. 2026
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Kuchynské rukavice v súprave Leaves
2 ks, biele/sivé, 18x26 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Geo
2 ks, bavlnené, žlté, 20x20 cm, tepelná odolnosť 180 °C
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Chňapky v súprave Wesi
2 ks, silikónové, čierne, 16x16 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Geo
2 ks, bavlnené, hnedé, 20x20 cm, tepelná odolnosť 180 °C
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
4,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave
2 ks, bavlnené, ružové, 20x20 cm
(8)
Doručenie od 9. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave
2 ks, bavlnené, modré, 20x20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave
2 ks, bavlnené, sivé, 20x20 cm
(11)
Doručenie od 9. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave
2 ks, bavlnené, zelené, 20x20 cm
(13)
Doručenie od 9. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Cuistot
Bavlnená/silikónová, čierna, 19x19 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Cuistot
Bavlnená/silikónová, červená, 19x19 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Solaris
Bavlnená/silikónová, čiern-obiela, 19x19 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Sivá, 14,5x24,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
V terakotovej farbe, 14,5x24,5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Zelená, 14,5x24,5 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Alveis
Zo zmesi vlákien, antracitová, 19x19 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Alveis
Zo zmesi vlákien, béžová, 19x19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, béžová, 18,5x18,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, tmavosivá, 18,5x18,5 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(10)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Hen House
2 ks, bavlnené, sivé, 19x37 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(20)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Hen House
2 ks, bavlnené, sivé, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(7)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, modré, 20x20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, čierne, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 19x37 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(20)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Country Animals
Bavlnená, sivá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(52)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Retro Meadow
Bavlnená, žltá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(461)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Spotty Dotty
Bavlnená, biela, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Cuistot
Bavlnená, červená, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Bauhaus
Bavlnená, 19x31 cm
(17)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Homestead
Bavlnená, svetlomodrá, 19x31 cm
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Alveis
Zo zmesi vlákien, antracitová, 14,5x24,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Alveis
Zo zmesi vlákien, béžová, 14,5x24,5 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, bavlnené, červené, 14x20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Curious Dogs
Bavlnená, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(173)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Woodland
Bavlnená/ľanová, béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(658)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Cuistot
Bavlnená, béžová, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(9)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Grand Chef
Bavlnená, sivá, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnosť 150 °C
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Solaris
Bavlnená, čiern-obiela, 14,5x24,5 cm
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Suzette
Bavlnená, červená/sivá, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnosť 150 °C
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Cuistot
Bavlnená/silikónová, čierna, 18x30 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(2)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapky v súprave Cuisiline
2 ks, z recyklovanej bavlny, červené, 18x28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Kuchynská rukavica
Fialová/krémovobiela, 17x27 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Curious Cats
Bavlnená, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(111)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, tmavosivá, 14,5x24,5 cm
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, béžová, 14,5x24,5 cm
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava kuchynskej rukavice a chňapky Gourmet
2 ks, sivá, 18x30 cm
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Prestieranie
Utierky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Červené kuchynské chňapky
Kuchynské chňapky v súprave
Silikónové kuchynské chňapky
Kuchynské chňapky s vianočným motívom