Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynské chňapky
Kuchynské chňapky
...
Kuchynský textil
Kuchynské chňapky
Kuchynské chňapky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Súprava
Motív
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
153 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Kuchynská rukavica Black Cat
Bavlnená, čiern-obiela, 19x29 cm
(20)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynská rukavica Sausage Dog
Bavlnená, svetlosivá, 19x29 cm
(9)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Kuchynské rukavice v súprave Rhombus
2 ks, čierno-biele, 18x26 cm
(11)
Doručenie od 16. 10. 2026
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Kuchynské rukavice v súprave Leaves
2 ks, biele/sivé, 18x26 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ladelle
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, tmavomodré, 18x33 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Nutcracker
S vianočným motívom, zelená, 18x88 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Chňapky v súprave Wesi
2 ks, silikónové, čierne, 16x16 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave Ada
2 ks, sivé, 14x19 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
17,67 €
s kódom
22,09 € bez kódu
11,05 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave Ada
2 ks, sivé, 17x33 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
24,39 €
s kódom
30,49 € bez kódu
15,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Bauhaus
Bavlnená, 19x31 cm
(17)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica English Meadow
Bavlnená, modrá, 19x31 cm
(7)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Homestead
Bavlnená, svetlomodrá, 19x31 cm
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Sherlock
2 ks, čierne, 14x18 cm
(5)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Myrna
Svetloružová, 28x18 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Sherlock
2 ks, čierno-biele, 14x18 cm
(9)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Sherlock
2 ks, čierno-biele, 14x18 cm
(4)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Sherlock
2 ks, čierno-biele, 14x18 cm
(10)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Myrna
Koňakovohnedá, 28x18 cm
(9)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica Laura
Bavlnená, biela, 13x21 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica Laura
Biela, 18x28 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica
Bavlnená, biela/ružová, 18x28 cm
(1)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica Juna
Biela/modrá, 18x28 cm
(1)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica
Biela/zelená/ružová, 18x28 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica
Biela/sivá, 18x28 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica
Biela/zelená/ružová, 13x21 cm
(4)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Green Gate
Chňapky v súprave Dina
2 ks, bavlnené, s vianočným motívom, ružové, 20,5x20,5 cm
(1)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Curious Cats
Bavlnená, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(111)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Curious Cats
Bavlnená, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Curious Dogs
Bavlnená, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(173)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Curious Dogs
Bavlnená, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(37)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Spotty Dotty
Bavlnená, biela, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Country Animals
Bavlnená, sivá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(52)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(47)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Neoprene
2 ks, svetlosivé, 14x18 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Neoprene
2 ks, čierne, 14x18 cm
(27)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, ružová, 18x28 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, sivá, 18x28 cm
(17)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, zelená, 18x28 cm
(9)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, modrá, 18x28 cm
(6)
Doručenie od 9. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave
2 ks, bavlnené, ružové, 20x20 cm
(8)
Doručenie od 9. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave
2 ks, bavlnené, sivé, 20x20 cm
(11)
Doručenie od 9. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave
2 ks, bavlnené, zelené, 20x20 cm
(13)
Doručenie od 9. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave
2 ks, bavlnené, modré, 20x20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Chňapka
Bavlnená, sivá, 20x20 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, ružová, 18x28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, sivá, 18x28 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, čierna, 18x28 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Prestieranie
Utierky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Červené kuchynské chňapky
Kuchynské chňapky v súprave
Silikónové kuchynské chňapky
Kuchynské chňapky s vianočným motívom