Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie · STOFF Nagel
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Filtre
1
Na sklade
Novinky
Premium
Akcie a zľavy
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (2)
STOFF Nagel
11 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v matne striebornej farbe, ø 2 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
25,50 €
s kódom
30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v bronzovej farbe, ø 2 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,75 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v lesklo zlatej farbe, ø 2 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,75 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v matne zlatej farbe, ø 2 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Svietniky v súprave Nagel
3 ks, kovové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
130,90 €
s kódom
154 € bez kódu
51,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Svietnik Nagel
Kovový
(3)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Svietniky v súprave BMF
3 ks, kovové
Na sklade
Posledný kúsok
144,50 €
s kódom
170 € bez kódu
56,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Svietniky v súprave Nagel
3 ks, kovové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
170 €
s kódom
200 € bez kódu
66,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Svietnik Nagel
Kovový
(3)
Na sklade
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Svietnik Nagel
Kovový
Na sklade
Posledný kúsok
110,50 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Svietnik Nagel
Kovový
Na sklade
Posledný kúsok
119 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
STOFF Nagel
1
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie