Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 566 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
27x36 cm, na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Billy
Na baterky, drevená, v prírodnej farbe, ø 6 cm, šírka 3 cm, dĺžka 20 cm, výška 17 cm
(9)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Coze
Kameninový
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Peony Bloom
30x40 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Fruit
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Bow
Sklenená, 3,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Yarn Stripe
6 ks, textilné, 12 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Angel Mouse Playing the Trumpet
Textilná, 6 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Llama
Sklenená, 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Mouse in Snowman Jumper with Fairy Lights
Textilná, 6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Rex London
Sviečky v súprave Dip Dye
4 ks, doba horenia 3 h, ø 2 cm
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
3,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Yarn Stripe
6 ks, textilné, 12 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, modrý, 20x10 cm, výška 7 cm
(248)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
Zelená, plastová, LED, na baterky, s časovačom, IP44, dĺžka 390 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Popolník Spinning
Kovový, ø 11 cm, výška 10 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ambiance
Detská samolepka Jumping Sheep
Svietiace, na stenu, 55x10 cm
(22)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Flinga
Na baterky, papierová, biela, šírka 4 cm, dĺžka 20 cm, výška 43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Siena
Z recyklovaného plastu, 17x30 cm, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Ego Dekor
Sviečky v súprave Silea
12 ks, čajové, doba horenia 4 h, ø 4 cm, výška 2 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
1,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, kovové, 12,5 cm
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Sweetness
Doba horenia 32 h, ø 7 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Ego Dekor
Sviečky v súprave Silea
12 ks, čajové, doba horenia 4 h, ø 4 cm, výška 2 cm
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
1,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Súprava magnetiek
4 ks
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Bianu
Na čajovú sviečku, kovový
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Obal na kvetináč Kaelis
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 11 cm
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Sviečka Pure
Doba horenia 30 h, ø 4 cm, výška 30 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boltze
Závesná vianočná dekorácia Nida
Slamená, ø 20 cm
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, 8 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorom, ø 20 cm, výška 18 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorom, ø 20 cm, výška 18 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Casa Selección
Umelá levanduľa
3 ks, ø 10 cm, výška 31 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
4,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Váza Embla
Kameninová, biela, ø 6 cm, výška 14,5 cm
(45)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Nástenná dekorácia
Kovová, výška 60 cm
(27)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Snowman
Sklenená, ručne vyrábaná, ø 7 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 13 cm
(7)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sass & Belle
Závesná vianočná dekorácia Santa Mouse
Látková, 50 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detský kufrík Fairies in the Garden
Kovový, s potlačou, tmavomodrý, 19x8x17 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Detský obrázok Gosling
30x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Bubbly
Plastová, LED, so solárnym panelom, dĺžka 180 cm
(4)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Granny
Na baterky, biela, ø 10 cm, výška 18 cm
(2)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Obal na kvetináč Belmonte
Ručne vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Little Red
Kovová
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Miska pod kvetináč
Terakotová, ø 27 cm, výška 3,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
1
...
14
15
16
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie