Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 535 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Váza Cadiz Dotty
Keramická, vínovočervená, ø 14 cm, výška 30 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
42 €
s kódom
52,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Váza Dublin Swirl
Oceľová, vínovočervená/biela, ø 13 cm, výška 30 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
46 €
s kódom
57,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Svietniky v súprave Prague
3 ks, kovové
Doručenie od 19. 10. 2026
15,96 €
s kódom
19,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Dekoratívna tácka Cadiz Dotty
Keramická, ø 20 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
13,56 €
s kódom
16,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Dekoratívna tácka Cadiz Dotty
Keramická, ø 14 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Váza Squirrel On Branch
Sklenená, tmavozelená, ø 9,5 cm, výška 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
28,76 €
s kódom
35,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Dekoratívna tácka Cadiz Dotty
Keramická, ø 14 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Dekoratívna tácka Cadiz Dotty
Keramická, ø 20 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
13,56 €
s kódom
16,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Dekoratívna tácka Cadiz Dotty
Keramická, ø 14 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Dekoratívna tácka Cadiz Dotty
Keramická, ø 20 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
13,56 €
s kódom
16,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolový, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
22,36 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Lofty
Stolový, ø 11 cm, výška 12 cm
(86)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,36 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Pillar
Digitálny/stolový, ø 8 cm, výška 10 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
46 €
s kódom
57,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Paris
Stolové, výška 12,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Lofty
Nástenné, ø 40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
59,96 €
s kódom
74,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Paris Arch
Stolové, výška 24 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
35,96 €
s kódom
44,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Bondone Flat
Digitálny/stolový, 2,5x16 cm, výška 6 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Pillar
Digitálny/stolový, ø 8 cm, výška 10 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
46 €
s kódom
57,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Cadiz Dotty
Nástenné, ø 40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
66 €
s kódom
82,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Book Owl
Stolové, výška 25 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
62 €
s kódom
77,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolový, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
22,36 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Cadiz Dotty
Nástenné, ø 40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
66 €
s kódom
82,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Roanne
Digitálny/stolový, výška 7 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Cadiz Dotty
Nástenné, ø 40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
66 €
s kódom
82,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Book Owl
Stolové, výška 25 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
62 €
s kódom
77,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Berlin LCD
Digitálny/stolový, 7x8 cm, výška 4,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
29,56 €
s kódom
36,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Bondone Flat
Digitálny/stolový, 2,5x16 cm, výška 6 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Book Owl
Stolové, výška 25 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
62 €
s kódom
77,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Paris
Stolové, výška 12,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Cadiz Dotty
Nástenné, ø 40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
66 €
s kódom
82,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Pillar
Digitálny/stolový, ø 8 cm, výška 10 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
46 €
s kódom
57,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolový, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
22,36 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Berlin LCD
Digitálny/stolový, 7x8 cm, výška 4,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
29,56 €
s kódom
36,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolový, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
22,36 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Rámček Flute
57x99 cm, na stenu, kovový/sklenený, lesklý čierny, rozmer fotografie: 13x18/rozmer fotografie: 20x25
Doručenie od 19. 10. 2026
80 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Zrkadlo Hub
Nástenné, ø 94 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
160 €
s kódom
200 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Zrkadlo Bellwood
Kozmetické, s osvetlením/s poličkou/zväčšovacie, s dreveným rámom, zväčšenie 10x, 12x38 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Candy Cane
Sklenená, 8 cm
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Yarn Stripe
6 ks, textilné, 12 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Transport
3 ks, sklenené, 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Plait Bread
Sklenená, 3,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba King Penguin
Sklenená, 6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 12 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Vintage
12 ks, sklenené, 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
1,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Bow
Sklenená, 3,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Mouse with Pretzel
Textilná, 6 cm
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Festive Pug
Sklenená, 6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Pastel de Nata
Sklenená, 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Sass & Belle
Vianočné ozdoby v súprave Martini Cocktail
3 ks, sklenené, 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
5,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
95
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie