Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekoratívne doplnky
Dekoratívne doplnky
...
Dekorácie
Dekoratívne doplnky
Dekoratívne doplnky so zľavovým kódom
Dekoratívne tácky
Svietniky
Zarážky na knihy
Závesné dekorácie
Magnety
Boxy na vreckovky
Ostatné drobné dekorácie
Vence
Pokladničky a škatuľky na prvý zúbok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
595 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Svietniky v súprave Prague
3 ks, kovové
Doručenie od 19. 10. 2026
15,96 €
s kódom
19,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Dekoratívna tácka Cadiz Dotty
Keramická, ø 20 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
13,56 €
s kódom
16,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Dekoratívna tácka Cadiz Dotty
Keramická, ø 14 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Dekoratívna tácka Cadiz Dotty
Keramická, ø 14 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Dekoratívna tácka Cadiz Dotty
Keramická, ø 20 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
13,56 €
s kódom
16,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Dekoratívna tácka Cadiz Dotty
Keramická, ø 14 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Dekoratívna tácka Cadiz Dotty
Keramická, ø 20 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
13,56 €
s kódom
16,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Veniec Antea
Vianočný, ø 17 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Svietnik Lovable
Keramický
Doručenie od 22. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Vianočná figúrka Dunster
Porcelánová, výška 20 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Svietnik Shine
Porcelánový
Doručenie od 22. 10. 2026
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Svietnik Grace
Sklenený
Doručenie od 22. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Vianočná figúrka Dunster
Porcelánová, výška 15 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Dekoratívna tácka Crysten
Kovová, ø 23 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Svietnik Ameya
Kovový
Doručenie od 22. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Veniec Ellary
Svietiaci, ø 28 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Veniec Joe
Vianočný, ø 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Vianočné figúrky v súprave
5 ks, drevené, výška 12,5 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Leiani
2 ks, keramické
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Maiano
3 ks, keramické
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
10,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Nanda
Kovový
Doručenie od 21. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Pretzie
Keramický
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Ruby
Látková, 53 cm
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Wish
Polyresinový
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Sanga
Sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Kiri
Kovový
Doručenie od 21. 10. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné figúrky v súprave Darryl
3 ks, polyresinové, výška 27 cm
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Shankar
Kovový
Doručenie od 21. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Bellac
Papierová, 183 cm
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Dasho
Sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Ruby
Látková, 53 cm
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Sanga
Sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Drobná dekorácia Nilos
Kovová, 10x24 cm, výška 34,5 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Veniec Pine
Vianočný
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Woods
5 ks, kameninové
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Leiano
3 ks, kameninové
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Veniec Cedar
Vianočný
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Lyda
2 ks, kameninové
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Sanga
Sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Elmir
Kovový
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Coze
Kameninový
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Siffer
Polyresinový
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná figúrka Gloria
Keramická, výška 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná figúrka Milan
Papierová, výška 45,5 cm
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Arc
2 ks, kovové
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Bisby
2 ks, kameninové
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Ruby
Látková, 30 cm
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Swirlie
2 ks, sklenené
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Sošky
Magnety
Ostatné drobné dekorácie
Vence