Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 599 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Brandani
Difuzér Cactus
Výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Yes Everyday
Obal na kvetináč Sorrento
Porcelánový, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 17 cm
(2)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Podpora rastlín
Kovová, 64x26 cm, výška 69 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka No. 5 Sea Salt
Vonná, s vôňou mora/s vôňou soli, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Premier Housewares
Zrkadlo Cassini
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 2x, 17x29 cm
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Yes Everyday
Váza Zeyra
Keramická, 13,5x17,5 cm, výška 20 cm
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Zrkadlo
S dreveným rámom, 33x27 cm
(13)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Kvetináče v súprave Greenish
3 ks, na bylinky, kovové, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detský úložný box Stor
Plastový, s potlačou, 40x29 cm, výška 27 cm
(5)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Sherlock
Kovová
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
knor
Detské obrázky v súprave Teddy Bear
3 ks, 20x20 cm
(8)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Váza
Sklenená, tmavosivá, ø 14 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Cyclist
Kovová
(6)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Functio
Na čajovú sviečku, keramický
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Svietnik Zalvori
Kamenný
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka No. 6 Sequoia
Vonná, s vôňou sekvoje, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Ego Dekor
Špička na stromček
Sklenená, 31 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Lucy
Zelená, sklenená, LED, na baterky, s časovačom, ø10x16,5 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka No. 1 Parsley Lime
Vonná, s vôňou limetky, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
(5)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, biela, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara
Do nabíjačky, biela, ø 5 cm, výška 25 cm
(4)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Sass & Belle
Kanvička na zalievanie Elephant
Keramická
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka No. 2 Green Gardenia
Vonná, s vôňou gardénie, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Clara
2 ks, biela, z vosku, LED, na baterky, ø8x10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Reinbek
Biela, z masívneho dreva, LED, na baterky, 30x6x30 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Nordic Tales Mouse
Z dubového dreva, 5,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka Cozy Nectarine
Vonná, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 8 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ambiance
Samolepka Youlika
Na nábytok, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
Zelená, sklenená, LED, na baterky, ø9,5x19 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Mawni
Terakotový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
(3)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ambiance
Samolepka Woodstock
Na stenu, 60x60 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Asta
2 ks, biela, z vosku, LED, na baterky, s časovačom, ø9x10 cm
(6)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Závesná dekorácia Nobili
Ø 4 cm, výška 14,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Oslo
Z recyklovaného plastu, výška 21,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Oslo
Z recyklovaného plastu, výška 21,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Boles d'olor
Difuzér I Love Mint
S vôňou mäty, doba vône 12 týždne, objem 200 ml, ø 7,5 cm, výška 36 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Bunky
Ø 9 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Glow
Biela, sklenená, LED, do zásuvky, ø15x16,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Coco
2 ks, biela, z vosku, LED, na baterky, na diaľkové ovládanie, 6,5x6,5x10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Copenhagen Nyhavn Townhouse
Biela, z vosku, LED, na baterky, na diaľkové ovládanie, 6x6x17,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
Sklenená, LED, na baterky, ø9,5x19 cm
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Space
8 ks, z plsti, 6,5 cm
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
2,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, fialový, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
20,02 €
s kódom
23,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, tmavozelený, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(21)
Na sklade
20,02 €
s kódom
23,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Vianočné gule v súprave Zwirl
2 ks, sklenené, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,11 €
s kódom
23,66 € bez kódu
11,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
PT LIVING
Soška Bird
7,5x17 cm, výška 13,5 cm
(118)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Zarážka na knihy Fishing Cat
Kovová
(48)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin
S vôňou jazmínu, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
+ Objem (2)
1
...
31
32
33
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie