Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 597 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Gummy
Digitálny, 6x15,5 cm, výška 9 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Head Skeleton L
Plastový, s potlačou, zelený, ø 24 cm, výška 27 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Zilverstad
Pokladnička Football Shoe
Kovová, 13x5,5 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Head Pumpkin L
Plastový, s potlačou, oranžový, ø 24 cm, výška 27 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Head Zombie L
Plastový, s potlačou, sivý, ø 24 cm, výška 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Kiki
Plastová, LED, do zásuvky, s časovačom, dĺžka 400 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box Head Skeleton L
Plastový, s potlačou, biely, ø 24 cm, výška 27 cm
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Porcelánový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Umelá tráva
Ø 51 cm, výška 45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Svietnik Brick
Kamenný
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Olejová lampa
Z terrazza, ø 14 cm, výška 15,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Yes Everyday
Váza Kaelis
Keramická, 21,5x23,5 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Tender Rib
Nástenné, ø 25 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Brandani
Detské hodiny Bear
Výška 34,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Detské hodiny Mermaid
Výška 34,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Obal na kvetináč Sorrell
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artevasi
Záves na kvetináč Macramé
Látkový, ø 10 cm, výška 120 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Gentle
Ø 12 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
27,94 €
s kódom
32,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Vianočné ozdoby v súprave Gingerbread
2 ks, keramické, 5 cm
(10)
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Mirabel
Adventný, kovový
(4)
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Silvia
2 ks, kameninové
Na sklade
Posledný kúsok
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Brick
Plastový, sivý, 32x16 cm, výška 11 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Calabria
Čierny, kovový, LED, prenosný, so solárnym panelom, IP44, ø18,5x20 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, ø 36 cm, výška 15 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka Winter
Vonná, sójová, s vôňou citrusových plodov/s vôňou kardamómu, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
-15 % s kódom
Zilverstad
Pokladnička Football
Kovová, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka North Sky
Vonná, sójová, s vôňou čiernych ríbezlí/s vôňou ebenu, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
-15 % s kódom
Spirella
Zrkadlo Alesia
Kozmetické, 14x21 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Zilverstad
Pokladnička Locomotive
Kovová, 15x5 cm, výška 8,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 10 cm, výška 25 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Compactor
Detský kôš na hračky Rabbit
Z vodného hyacintu, s potlačou, v prírodnej farbe, ø 35x26 cm
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spira
Špička na stromček Star Topper
Drevená, 9 cm
(2)
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Jada
Kovový
(1)
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Smart Strip
Čierna, plastová, LED, na USB, s možnosťou voľby farby/na diaľkové ovládanie, dĺžka 300 cm
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Hodiny Hugo
Nástenné, ø 36 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Vianočná pančucha Moss Green
Látková, 37 cm
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
2 ks, sklenená, LED, na baterky, ø6x11 cm
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Elektrický svietnik Celine
Biely/v zlatej farbe, z masívneho dreva, do zásuvky, 46x5x28 cm
(85)
Na sklade
28,05 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
OYOY Mini
Detská tapiséria Saga
Výška 100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,05 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Markslöjd
Predĺženie svetelnej reťaze Link
Čierne, plastové, LED, IP44, dĺžka 500 cm
(1)
Na sklade
28,05 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Colorful Water Lily Pond – Claude Monet
70x45 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(303)
Na sklade
Posledné kúsky
28,37 €
s kódom
33,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Ornament
Kovový, ø 34,5 cm, výška 6 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Floral Set
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(1)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Green
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Eanna
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 6 cm, výška 6 cm
(18)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Hodiny Adam
Nástenné, ø 36 cm
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Charm
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(4)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
45
46
47
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie