Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 603 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
knor
Rámček
55x45 cm, na stenu, plastový, čierny, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 13x18
(8)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ego Dekor
Sviečka Pure
Doba horenia 123 h, ø 10 cm, výška 20 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Lisetta
2 ks, na čajovú sviečku, kovové, s vianočným motívom
(1)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, oranžová, ø 13 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Plastia
Kvetináč Siesta
Samozavlažovací, plastový, 20x100 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 24 ks
Ambiance
Samolepky Marble Tiles Florencia
24 ks, na kachličky, 15x15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
1,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Ariella
Kameninová, modrá, 15x9,5 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna misa Indah
Mramorová, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Jona
Ručne maľovaná, kameninová, biela/hnedá, ø 14 cm, výška 18 cm
(7)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Tapiséria Hand
200x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Biela, papierová, do zásuvky, ø100x25 cm
(3)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Hård
Biela, papierová, do zásuvky, 35x10x58 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná figúrka Milan
Papierová, výška 45,5 cm
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ambiance
Detská samolepka Scandinavian Mountains
Na stenu, 95x55 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Lampáš Stoense
Kovový, ø 24,5 cm, výška 40 cm
(3)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Nutcracker
Plastová, LED, na baterky, 13x10x16 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Lampáš Darreh
Keramický, ø 16 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Echo
Ručne vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Globus
Biela, plastová, LED, so solárnym panelom, IP44, dĺžka 500 cm
(31)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Zrkadlo Tower
Kozmetické, ø 17,5 cm
(8)
Doručenie od 22. 10. 2026
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Svietnik Glam
Na čajovú sviečku, kovový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, ø 13 cm, výška 32 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sviečka The Essence
Vonná, s vôňou citrusových plodov/s kvetinovou vôňou, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 12 cm, výška 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,18 €
s kódom
35,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (2)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, biela, ø 13,5 cm, výška 12,5 cm
(76)
Na sklade
Posledné kúsky
30,36 €
s kódom
35,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Neat
26x5 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,50 €
s kódom
35,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Styler
Obraz Anemone
60x60 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Apple Flowers
60x60 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna misa Iani
Sklenená, ø 26 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia BookLight
V tmavo prírodnej farbe, papierová, LED, prenosná, na USB, 9x7x2 cm
(287)
Na sklade
Posledný kúsok
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Styler
Hodiny Feminine line
Nástenné, ø 30 cm
(7)
Na sklade
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Little Big Time
Nástenné, ø 44 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Biela, papierová, do zásuvky, 35x14x55 cm
(6)
Na sklade
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Zarážka na knihy Tower
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Siffer
Polyresinový
Na sklade
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Sanga
Sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia BookLight
V prírodnej farbe, papierová, LED, prenosná, na USB, 9x7x2 cm
(287)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy Opus
2 ks, kamenné
Doručenie od 3. 11. 2026
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Twist
Biela/sivá, papierová, LED, prenosná, na USB, so stmievačom, ø8x14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Twist
Biela, papierová, LED, prenosná, na USB, so stmievačom, ø8x14 cm
Na sklade
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Twist
Biela/tyrkysovomodrá, papierová, LED, prenosná, na USB, so stmievačom, ø8x14 cm
Na sklade
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Twist
Biela/čierna, papierová, LED, prenosná, na USB, so stmievačom, ø8x14 cm
Na sklade
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Zilverstad
Pokladnička Hedgehog
Kovová, 8,5x8 cm, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia BookLight
Čierna, papierová, LED, prenosná, na USB, 9x7x2 cm
(287)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Boltze
Veľkonočné dekorácie v súprave Dandelion
2 ks
Na sklade
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Veniec Pine
Vianočný
Doručenie od 29. 10. 2026
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
53x73 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 50x70
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Ego Dekor
Lampáš
Kovový, ø 25 cm, výška 34 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Závesná dekorácia Pomp
Textilná, ø 20 cm, výška 39 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
48
49
50
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie