Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 559 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Špička na stromček Startop
Na baterky, kovový, v striebornej farbe, šírka 5 cm, dĺžka 20 cm, výška 24 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 31 ks
Roba
Súprava magnetiek Alphabet
31 ks
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
MSV
Zrkadlá v súprave
3 ks, nástenné, ø 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
3,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Dekoratívna tácka
Kovová, 23x27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Dekoratívna tácka
Kovová, 23x27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Sweet Memory
10,5x16 cm, stojací/na stenu, kovový, v striebornej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Rámček Oslo
24x33 cm, na stenu, hnedý, rozmer fotografie: 21x30
(60)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček Sencillo
22,5x28 cm, stojací/na stenu, biely, rozmer fotografie: 20x25
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Svietnik Spooky
Keramický, s halloweenským motívom
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie Globus
Plastová, 1,5 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Saramago Cilindro
Terakotový, s odtokovým otvorom, ø 18 cm, výška 15 cm
(4)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
19x24 cm, stojací/na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
Zelená, kovová, LED, na baterky, s časovačom, IP44, dĺžka 390 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 7,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Felip
Ø 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná ozdoba
Textilná, 7 cm
(8)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Thalia
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlo
Kozmetické, ø 17 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
IHR
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(9)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Thalia
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
IHR
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
IHR
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
IHR
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
(2)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná guľa Ciri
Sklenená, ø 8 cm
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
22x28 cm, na stenu, zelený, rozmer fotografie: 15x21
(7)
Doručenie od 19. 11. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček Sencillo
22,5x28 cm, stojací/na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 20x25
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, krémovobiela, ø 7,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
22x28 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 15x21
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
22x28 cm, na stenu, ružový, rozmer fotografie: 15x21
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
19x25 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 15x21
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Thalia
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Sklenený, 500 ml
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 25x2 cm, výška 19 cm
(205)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 3x21 cm, výška 18 cm
(17)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáše v súprave Izola
2 ks, so solárnym panelom, plastové, čierne, 6x6 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Box na vreckovky Whitney
Plastový/bambusový, 13x26 cm, výška 8,5 cm
(25)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na veniec Bird
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Pennie
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(5)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(8)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Drobná dekorácia Keys
Kovová, 4x9 cm, výška 22,5 cm
(140)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
KIS
Detský úložný box C Box Style
Plastový, s potlačou, biely, 40x34 cm, výška 17 cm
(6)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Granny
Na baterky, zelená, ø 7 cm, výška 15 cm
(4)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
1
...
8
9
10
...
95
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie