Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 564 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Little Big Time
Nástenné, ø 44 cm
(27)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Dakls
Soška
4x8 cm, výška 25 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Zrkadlo Onno
Kozmetické, s osvetlením, zväčšenie 5x, ø 16,5 cm
(14)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 17 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Soška Woman
Z polyresínu, 12x14 cm, výška 49 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, tlačený, s rámom
(14)
Doručenie od 19. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Budík Brick Click
Digitálny, 4,5x15 cm, výška 10 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Zavlažovacia guľa Flora
Sklenená
(15)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Samolepka
Proti vtáctvu, na okno, 33x23 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Mojave
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 13 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Do zásuvky, závesná, papierová, v striebornej farbe, ø 45 cm, šírka 21 cm
(15)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Nikita
6 ks, drevené, 4,5 cm
(11)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
6,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy Charlie
2 ks
(11)
Na sklade
28,46 €
s kódom
35,57 € bez kódu
17,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Chania
Plastová, LED, so solárnym panelom, IP44, dĺžka 280 cm
(11)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba Santa
Textilná, 20 cm
(11)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Mosaics
Na kachličky, 10x10 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(11)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč Planter
Závesný a nástenný , kovový, bez odtokového otvoru, výška 36 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Free Play 1
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(8)
Na sklade
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Serie LED
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 25 m
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Váza Hammershøi
Ručne maľovaná, porcelánová, biela, ø 13,5 cm, výška 13 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
knor
Detské obrázky v súprave Teddy Bear
3 ks, 20x20 cm
(8)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Small Hooky
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 450 cm
(8)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Samolepka
Proti vtáctvu, na okno, 33x23 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Cuckoo
Nástenné, ø 31,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelá rastlina Copper
Ø 11,5 cm, výška 30,5 cm
(8)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Gerda
V striebornej farbe, kovová, LED, na baterky, s časovačom, dĺžka 180 cm
(8)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, tmavosivý, 25x25 cm, výška 18 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lina
Na baterky, závesná, sklenená, ø 18 cm, výška 18 cm
(8)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Unipar
Sviečky v súprave Star
4 ks, s vianočným motívom, doba horenia 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, ø 36 cm, výška 15 cm
(8)
Doručenie od 21. 10. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Autumn Sunset
100x70 cm, tlačený, sklenený
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Soška
4x8 cm, výška 25 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Downhill
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
50x120 cm, tlačený, na plátne
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Zrkadlo
S dreveným rámom, 33x27 cm
(12)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Head Silly Mini
Plastový, žltý, ø 10 cm, výška 11,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Hodiny Rustic Thermometer
Vonkajšie, ø 15 cm, výška 28,5 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Aventurine
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Ornament
Kovový, ø 29 cm, výška 6 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Budík Tube
Digitálny, 4,5x21 cm, výška 9 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Wallity
Nástenné dekorácie v súprave Zevahir
4 ks, kovové, výška 24 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
26,88 €
s kódom
33,60 € bez kódu
8,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Jamjar
So solárnym panelom, sklenený, biely, 8x8 cm, výška 18 cm
(13)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Difuzér Smart
Elektrický, ø 6,5 cm, výška 8,5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ambiance
Detská samolepka Scandinavian Mountains
Na stenu, 110x55 cm
(22)
Na sklade
Posledný kúsok
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ambiance
Detská samolepka Jumping Sheep
Svietiace, na stenu, 55x10 cm
(22)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
11
12
13
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie