Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 555 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Star Trading
LED sviečky v súprave Flamme Stripe
2 ks, na baterky, svetlozelené, ø 2 cm, výška 25 cm
(7)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 31 ks
Roba
Súprava magnetiek Alphabet
31 ks
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(7)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 17x23,5 cm, výška 17 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Eliot
Kamenný
(7)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Dakls
Vianočné ozdoby v súprave Mitten
2 ks, drevené, 10 cm
(7)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Špička na stromček
28 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Zrkadlo Madrid
Stojacie, 40x150 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
114,40 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Vita
Ø 17 cm, výška 150 cm
(8)
Na sklade
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(8)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
57,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Váza Horizon
Sklenená, ø 8 cm, výška 26 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Interiérová vôňa #64 Sequoia, Eben and Cedar
S vôňou cédra/s vôňou sekvoje/s vôňou ebenu, 200 ml
(8)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (11)
-20 % s kódom
Casa Selección
Váza Violet
Sklenená, ø 7 cm, výška 25 cm
(12)
Na sklade
6,06 €
s kódom
7,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(8)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Budík Flip Click
Digitálny, 4x11,5 cm, výška 7 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Sass & Belle
Váza Mojave
Kameninová, čierna, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Zrkadlo Marbella
Nástenné, 38x133 cm
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(8)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,07 €
s kódom
27,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Zrkadlo Trapani
Nástenné, ø 60 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Obaly na kvetináče v súprave Triflora
5 ks, na bylinky/závesné a nástenné , plastové, bez odtokového otvoru
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč Planter
Závesný a nástenný , kovový, bez odtokového otvoru, výška 65,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresínu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
18,13 €
s kódom
22,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
22,07 €
s kódom
27,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karlsson
Budík Square
Digitálny, 5x15 cm, výška 10 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Exclusive
3 ks, na baterky, biele, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(9)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
43x53 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 40x50
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Pokladnička Day Dreams
Kameninová, 5x20 cm, výška 10 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Princess Hyazin – Alfons Mucha
40x60 cm, reprodukcia, na plátne
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WoodWick
Vonný vosk do aromalampy Mint Leaf & Basil
S vôňou bazalky/s vôňou mäty, sójový, váha 23 g
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (2)
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Dot
Do zásuvky, závesná, papierová, červená, ø 70 cm, šírka 16 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Difuzér #42 White Pepper, Tobacco, Vanilla
S vôňou vanilky/s vôňou tabaku/s vôňou bieleho korenia, doba vône 20 týždne, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(10)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (8)
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny No Case
Digitálne, výška 14 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Amber
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 9,5 cm
(10)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 18 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Styler
Zrkadlo Lahti
Nástenné, 47x127 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie Penguin
Plastová, 1,4 l
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 3x25 cm, výška 20 cm
(12)
Doručenie od 21. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Váza Mojave
Kameninová, oranžová, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Ego Dekor
Sviečky v súprave Silea
12 ks, čajové, doba horenia 4 h, ø 4 cm, výška 2 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
1,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Baby Fox
Sklenená, ručne vyrábaná, 6,5 cm
(10)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Free Play 2
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(5)
Na sklade
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Akustické panely v súprave Oak
2 ks, 60x240 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
200 €
s kódom
250 € bez kódu
125 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Zrkadlo Malo
Nástenné, s ratanovým rámom, ø 50 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Scandia
Nástenné, ø 40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Interiérová vôňa #68 Peony, Linen, Fern
S vôňou paprade/s vôňou pivonky/s vôňou ľanu, 200 ml
(5)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (11)
-20 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hub
Nástenné, 61x91 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
16
17
18
...
95
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie