Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 556 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
30x40 cm, tlačený, s rámom
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Tangle
Do zásuvky, závesná, kovová, v striebornej farbe, ø 46 cm, šírka 2,5 cm
(9)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelá rastlina Pearl
Ø 5 cm, výška 71 cm
(9)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(9)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unlimited Design for kids
Nástenná dekorácia Propeller
Kartónová, výška 11 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Detská samolepka Monkeys
Na stenu, 60x90 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Pampas
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(8)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
14 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Zrkadlo Barona
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 20 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na veniec Bird
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Zrkadlo Marbella
Nástenné, 38x133 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Glitter
Do zásuvky, závesná, papierová, v zlatej farbe, ø 45 cm, šírka 16 cm
(8)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Dun
Biela, plastová, LED, na baterky, dĺžka 260 cm
(8)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Svetelná dekorácia
So solárnym panelom, korková, hnedá, ø 4 cm, výška 3,5 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
12 ks, ø 4 cm
(8)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Závesná dekorácia
20x20 cm
(8)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Umelá monstera
17x18 cm, výška 90 cm
(8)
Doručenie od 26. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave Tropea
2 ks, na baterky, vonkajšie, čierne, ø 6 cm, výška 9 cm
(14)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hubba
Stojacie, 51x158 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
165,60 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Osado Dome
Nástenné, ø 30 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Petals
Nástenné, ø 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na kvety Tower
Kovový, 25x25 cm, výška 80 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Leavy
2 ks, kovové, ø 21 cm, výška 40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Star Trading
LED sviečky v súprave M-Twinkle
2 ks, na baterky, biele, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Watermill
60x80 cm, tlačený, na plátne
(6)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Whity
2 ks, kovové, ø 17 cm, výška 46 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Adventný kalendár Richie
10x38x33 cm
(6)
Na sklade
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná figúrka Dog
Drevená, výška 21 cm
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Evalyn
Na čajovú sviečku, sklenený
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Campur
Kovová, výška 58 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
116 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Budík Belle Numbers
Ø 11 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Porcelánový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Váza
Sklenená, 12x8 cm, výška 23 cm
(7)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Váza Jona
Ručne maľovaná, kameninová, biela/hnedá, ø 14 cm, výška 18 cm
(7)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Meteor
3 ks, do zásuvky, závesná, kovová, čierna, ø 25 cm, výška 200 cm
(7)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
17,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Clara
Na baterky, závesná, z vosku, biela, ø 10 cm, výška 13 cm
(6)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Galaxy
Do zásuvky, závesná, papierová, modrá, ø 60 cm, šírka 16 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Homéa
Sviečky v súprave
10 ks, doba horenia 7 h, počet knôtov 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(7)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
0,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rustic candles by Ego dekor
Sviečka Rustic
Do lampáša, doba horenia 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Váza Bee
Z dolomitu, žltá, ø 7 cm, výška 10,5 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Budík Calm
Ø 11 cm
(6)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Svietnik
(6)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
knor
Detský obrázok Teddy Bear
20x20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
24x33 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 21x30
(7)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Bambusový, ø 18 cm, výška 8,5 cm
(6)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Podpora rastlín Lilly
Kovová, 32x2 cm, výška 164,5 cm
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Homéa
Sviečky v súprave
6 ks, do lampáša, doba horenia 6 h, počet knôtov 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Zrkadlo Loft William
Nástenné, 60x150 cm
(20)
Na sklade
112 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
18
19
20
...
95
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie