Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 553 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, červený, 25x25 cm, výška 18 cm
(160)
Na sklade
Posledné kúsky
20,49 €
s kódom
25,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Ciao
50x70 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
32x42 cm, na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(5)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Soška Roman
Z polyresínu, 14,5x21,5 cm, výška 34 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Váza Havor
Keramická, fialová/krémovobiela, ø 10 cm, výška 21 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský organizér na hračky Storage
Plastový, červený, 35x33x38 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý eukalyptus Eucalyptus
Ø 25 cm, výška 110 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Glow
Hnedá, sklenená, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 360 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Perfumed Prague
Sviečka #47 Tangerine, Neroli and Saffron
Vonná, sójová, s vôňou cédrového dreva/s vôňou santalového dreva/s vôňou mandarínky/s vôňou šafranu/s vôňou pomarančového kvetu, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(33)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (5)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Trudy
Kameninový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,77 €
s kódom
19,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Leila
Kovová, ø 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Súprava váz Hammershøi
3 ks, ručne maľované, porcelánové, biele/ružové, ø 5 cm, výška 8,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Váza Velia
Oceľová, béžová, ø 21 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledný kúsok
25,30 €
s kódom
31,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Detský obrázok Roller Llama
30x40 cm
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Kameninový/porcelánový, s vianočným motívom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Zrkadlo Ume
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 19 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský obrázok Numa
32x42 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Casa Selección
Umelá levanduľa
3 ks, ø 10 cm, výška 31 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
4,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Modern Cuckoo
Kyvadlové/nástenné, výška 41 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Dakls
Vianočná ozdoba Angel
Textilná, 8 cm
(27)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Nostalgia 2
52x72 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
22,07 €
s kódom
27,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Veniec Cedar
Vianočný, ø 50 cm
(5)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Zrkadlo Zariah
Nástenné, 74x109 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, ružový, 25x25 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Sass & Belle
Váza Cherry
Ručne maľovaná, z dolomitu
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Meet Me At Jaurés – Sofia Lind
50x50 cm
(1)
Na sklade
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille
2 ks, na baterky, vonkajšie, biele, ø 5 cm, výška 6,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelá vetvička Magnolia
Ø 37 cm, výška 125 cm
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Váza Bashir
Kameninová, tmavomodrá/krémovobiela, ø 14,5 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,43 €
s kódom
30,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Amber
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 9,5 cm
(10)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Samolepky
5 ks, na okno, 23x33 cm
(70)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box Head Silly S
Plastový, žltý, ø 16 cm, výška 19 cm
(46)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Styler
Hodiny Concrete
Nástenné, výška 60 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Kvetináče v súprave Greenish
3 ks, na bylinky, kovové, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Budík Cube Click
Digitálny, 7x7 cm, výška 7 cm
(183)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Still Waiting – Sofia Lind
50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Hodiny Goldy
Nástenné, ø 60 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Peeking Doggy
Nástenné, výška 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Croissant
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Neónová svetelná dekorácia Plexy
LED, ružová, 5 W, 48x1 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Váza Glow
Ručne vyrobená, sklenená, žltá, ø 17 cm, výška 29 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Ho Ho Ho
6 ks, dĺžka 30 cm
(3)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
2,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
32x42 cm, na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Full Spring
113x85 cm, tlačený, na plátne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Head Happy Boy L
Plastový, s potlačou, žltý, ø 24 cm, výška 27 cm
(5)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Cuckoo
Nástenné, ø 31,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
16
17
18
...
95
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie