Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 582 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Difuzér Sweet Vanilla
S vôňou vanilky, objem 200 ml, ø 8 cm, výška 28 cm
(3)
Na sklade
23,99 €
s kódom
29,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (2)
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Váza Tuga
Keramická, béžová, ø 12 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Mushroom Mini
12 ks, sklenené, ručne vyrábané, ø 3 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Váza Maricala
Ručne maľovaná, kameninová, ø 22 cm, výška 27 cm
(3)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Wisteria
60x80 cm, tlačený, na plátne
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Madeline Relief
60x90 cm, 3D, s rámom/na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Zrkadlo Sensor
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 20 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
209,60 €
s kódom
262 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Ornament
Kovový, ø 34,5 cm, výška 6 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Dark Marble
100x70 cm, sklenený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, červený, 50x25 cm, výška 18 cm
(71)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Bambusový, 56x47,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Cover
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Hodiny Archie
Nástenné, ø 57 cm
Na sklade
Posledné kúsky
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka #68 Peony, Linen, Fern
Vonná, sójová, s vôňou paprade/s vôňou pivonky/s vôňou ľanu, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (6)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville Mini
Detský kôš na hračky Dolma
Z prútia, s potlačou, hnedý, ø 42x50 cm
(62)
Na sklade
Posledné kúsky
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka #67 Mango, Clementine, Sandalwood
Vonná, sójová, s vôňou santalového dreva/s vôňou manga/s vôňou klementínky, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (6)
-20 % s kódom
House Nordic
Zrkadlo Trapani
Nástenné, ø 60 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, biely, 25x25 cm, výška 18 cm
(69)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Bellwood
26x31,5 cm, stojací, drevený, čierny, rozmer fotografie: 15x21/rozmer fotografie: 20x25
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Sošky v súprave Cyclists
2 ks, kovové, 24x18 cm, výška 22 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hubba
Stojacie, 51x158 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
172 €
s kódom
215 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Karlsson
Hodiny Sunburst
Nástenné, ø 50 cm
(66)
Na sklade
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Petal Glow
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Catflix
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Fatin
Mramorová, 18x38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Zrkadlo Lumi
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 25,5 cm
(6)
Na sklade
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Podpora rastlín
Kovová, ø 29 cm, výška 62 cm
(20)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Zrkadlo Sicilia
Stojacie, 46x146 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Modern Cuckoo
Kyvadlové/nástenné, výška 41 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hubba
Stojacie, 51x158 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
165,60 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Zrkadlo Will
Nástenné, 60x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
110,40 €
s kódom
138 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Colorful Water Lily Pond – Claude Monet
70x45 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(303)
Na sklade
Posledný kúsok
25,14 €
s kódom
31,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Globini
Biela, plastová, LED, so solárnym panelom, IP44, dĺžka 475 cm
(183)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Zarážka na knihy Olbi
Kovová
Na sklade
Posledné kúsky
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Váza Odina
Ručne maľovaná, kameninová, béžová, ø 9 cm, výška 21 cm
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Váza Kanji
Sklenená, oranžová, ø 19 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Marble
120x80 cm, sklenený
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Interiérová vôňa #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
S vôňou santalového dreva/s vôňou ružového korenia/s vôňou maku, 200 ml
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (11)
-20 % s kódom
House Nordic
Obal na kvetináč Meda
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 17,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,50 €
s kódom
25,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave
32x32 cm, 6 ks
(13)
Na sklade
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave Cactus
6 ks, 5x5 cm, výška 9,5 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
4,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bystag
Hodiny Circle
Nástenné, ø 50 cm
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Marco
Nástenné, 60x60 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Interiérová vôňa #88 Linden, Moss, Hibiscus
S vôňou machu/s vôňou ibišteka/s vôňou lipy, 200 ml
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (11)
-20 % s kódom
Obľúbené
Karlsson
Hodiny Lofty
Nástenné, ø 40 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Vyvýšený kvetináč Magnolia
24x64 cm, výška 51 cm
(57)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zrkadlo Exclusive
Kozmetické, zväčšenie 3x, ø 16 cm
(86)
Na sklade
Posledné kúsky
22,84 €
s kódom
28,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Súprava váz Maien
7 ks, kameninové, ø 7 cm, výška 14 cm
(11)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie