Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 581 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Larky
Ručne maľovaný, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 11 cm, výška 16 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Zrkadlo Alata
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 3x, 15x35 cm
Na sklade
22,39 €
s kódom
27,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Dekoratívna tácka Suds
Z polyresínu, 15x27 cm
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Ash
70x100 cm, s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Trofa
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,70 €
s kódom
29,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Váza Peeking Sausage Dog
Z dolomitu, biela, ø 10 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Nobili
Na čajovú sviečku, porcelánový
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Zrkadlo Lahti
Nástenné, 47x127 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Styler
Zrkadlo Sicilia
Stojacie, 46x146 cm
(111)
Na sklade
Posledné kúsky
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Esschert Design
Zenová záhrada
Betónová/kamenná/bambusová, 22x30 cm, výška 4 cm
(27)
Na sklade
12,05 €
s kódom
15,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Cobalt Women
60x60 cm, tlačený, na plátne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Marco
Nástenné, 30x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 2x35,5 cm, výška 25 cm
(131)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Váza Pria
Ručne vyrobená/vysoká, z papiermaša, krémovobiela, ø 32 cm, výška 72 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlo
Stojacie, 31x151 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Styler
Hodiny Jacob
Nástenné, ø 57 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Difuzér #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
S vôňou santalového dreva/s vôňou ružového korenia/s vôňou maku, doba vône 20 týždne, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (8)
Premium
-20 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Detský úložný box Lierre
Látkový, béžový, 32x23 cm, výška 15 cm
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, zelený, 50x25 cm, výška 18 cm
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Floral Set
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(1)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detská tapiséria Saga
Výška 100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Zrkadlo Madrid
Stojacie, 40x150 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Zrkadlo Philou
Nástenné, 59x60 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sviečka Soft Jasmin
Vonná, s vôňou jazmínu, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 10 cm
Na sklade
18 €
s kódom
22,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka #101 Palo Santo
Vonná, sójová, s vôňou palo santo, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Zenová záhrada
Betónová/kamenná/bambusová, ø 24 cm, výška 4 cm
(35)
Na sklade
11,02 €
s kódom
13,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Bellwood
26x31,5 cm, stojací, drevený, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 15x21/rozmer fotografie: 20x25
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Zrkadlo Donna
Nástenné, ø 60 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
205,60 €
s kódom
257 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
LED lampáš Juny
So solárnym panelom, kovový/plastový, sivý, ø 15,5 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Akustický panel Form
90x120 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Polar Bear Bower
Kartónový
(5)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lilipinso
Detská tapeta Jurassic Period
Z netkanej textílie, 400 cm x 248 cm
Na sklade
Posledný kúsok
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obal na kvetináč Caldera
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 17 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave
2 ks, ø 17 cm, výška 22 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Gingerbread Lighthouse
Na čajovú sviečku, keramický
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Difuzér #68 Peony, Linen, Fern
S vôňou paprade/s vôňou pivonky/s vôňou ľanu, doba vône 20 týždne, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(11)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (8)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Nobili
Na čajovú sviečku, porcelánový
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Faella
2 ks, na čajovú sviečku, kameninové
(3)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obal na kvetináč
Ručne vyrobený, na bylinky, keramický, bez odtokového otvoru, ø 22,5 cm, výška 17,5 cm
(9)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Zberateľská skrinka
Plastová, čierna, 38x5x18,5 cm
(51)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
knor
Zrkadlo Sylwia
Nástenné, 57x77 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Karlsson
Hodiny Charm
Nástenné, ø 30 cm
(21)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Umelá strelícia Strelitzia
63x96 cm, výška 164 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Hracia figúrka Waltz
Drevená, výška 27 cm
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Kvetináče v súprave Terrazzo
2 ks, betónové, s odtokovým otvorom, ø 26 cm, výška 28 cm
(53)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Uphill
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Váza Rona
Keramická, béžová, ø 10,5 cm, výška 19,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Vita
Ø 20 cm, výška 90 cm
(11)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
6
7
8
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie