Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 570 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Forest Friends
Na baterky, stolová, drevená, biela/sivá, šírka 6 cm, dĺžka 28 cm, výška 44 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolový, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
22,36 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Lofty
Stolový, ø 11 cm, výška 12 cm
(86)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,36 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Pillar
Digitálny/stolový, ø 8 cm, výška 10 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
46 €
s kódom
57,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolový, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
22,36 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Pillar
Digitálny/stolový, ø 8 cm, výška 10 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
46 €
s kódom
57,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolový, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
22,36 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolový, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
22,36 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Suave
Nástenné, ø 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Green Gate
Závesné vianočné dekorácie v súprave Dina
2 ks
(1)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Detská samolepka Monkeys
Na stenu, 60x90 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Baroque
81x121 cm, tlačený, s rámom/sklenený
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Bliss
Vínovočervená, sklenená, LED, na baterky, dĺžka 160 cm
(1)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Barlumi
Do zásuvky, zapichovacia, kovová, čierna, šírka 1 cm, dĺžka 40 cm, výška 84 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Rámček Flute
57x99 cm, na stenu, kovový/sklenený, lesklý čierny, rozmer fotografie: 13x18/rozmer fotografie: 20x25
Doručenie od 19. 10. 2026
80 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Svietniky v súprave Prague
3 ks, kovové
Doručenie od 19. 10. 2026
15,96 €
s kódom
19,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Drobná dekorácia Nilos
Kovová, 10x24 cm, výška 34,5 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Nanda
Kovový
Doručenie od 21. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plastia
Pestovateľská nádoba Urbalive
Samozavlažovacia, plastová, s odtokovým otvorom, výška 77 cm
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Zrkadlo Berale
Nástenné, s dreveným rámom, ø 49,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ručne fúkané, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
10,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Svietnik Heir
Sklenený
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlo
Stojacie, 31x151 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
30x40 cm, tlačený, s rámom
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Arkis
Nástenné, ø 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Nutcracker
Na baterky, stolová, drevená, sivá, šírka 5 cm, dĺžka 8 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Zrkadlo Berale
Nástenné, s dreveným rámom
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Lucas Multi
Plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 300 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Veniec Liva
Svietiaci/vianočný, ø 25 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Wallity
Hodiny Enzo
Nástenné, ø 48 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
47x57 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 40x50
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorom, ø 30 cm, výška 28 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Sailor
16x21 cm, kamenný, biely, rozmer fotografie: 10x15
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz The Moon
Ø 70 cm, tlačený
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
132 €
s kódom
165 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Sviečka Pure
Doba horenia 30 h, ø 4 cm, výška 30 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Elektrický svietnik Pagod
Do zásuvky, drevený/plastový, biely, šírka 8 cm, dĺžka 40 cm, výška 47,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
38x53 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Glow
Do zásuvky, závesná, sklenená, biela, ø 15 cm, výška 16,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
VDE Tivoli 1996
Vianočné ozdoby v súprave Fantasy Christmas
6 ks, kameninové, ø 7 cm
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
7,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solina
Do zásuvky, stolová, kovová/papierová, oranžová, ø 35 cm, šírka 14 cm, výška 63 cm
(3)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Modern Retro
Nástenné, ø 34 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave Heart
3 ks, sklenené, ručne fúkané, 9 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
12,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kähler Design
Vianočné gule v súprave Omaggio
3 ks, porcelánové, ø 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boltze
Závesné vianočné dekorácie v súprave Beads
2 ks, drevené, ø 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Svietnik Swirl
Sklenený
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
79
80
81
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie