Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 573 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
S|P Collection
Zrkadlo Suds
Kozmetické, ø 13 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Zrkadlo Suds
Kozmetické, ø 13 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Embla
Do zásuvky, závesná, papierová, červená, ø 75 cm, šírka 23 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Zrkadlo Solene
Stojacie, s dreveným rámom, 58x160 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Featured
101x101 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, červený, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(21)
Doručenie od 15. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Small Notes
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Boat in the Grass
125x50 cm, tlačený, sklenený
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Luna
Na baterky, závesná, sklenená, ø 9 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Sombra
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 70 cm, šírka 20 cm
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Petite
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Malerifabrikken
Obrazy v súprave New Age Pink
41,5x41,5 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Bridge
Do zásuvky, drevený/kovový, červený, šírka 5 cm, dĺžka 47 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Yellow Petite
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
312 €
s kódom
390 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz New Age Pink
102x102 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Bjurfors
Do zásuvky, drevený, červený, šírka 8 cm, dĺžka 52 cm, výška 76,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
Na baterky, stolová, sklenená, ø 9,5 cm, výška 19 cm
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Premier Housewares
Váza Galene
Sklenená, v prírodnej farbe, 20x21 cm, výška 32 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Veľkonočné dekorácie v súprave Surprise Eggs
6 ks
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Reform 1
90x118 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
174,40 €
s kódom
218 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Crown
80x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Obrazy v súprave Astratto
63x93 cm, 2 ks, s rámom/na plátne
Doručenie od 29. 10. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
95,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Stone Path 1
90x120 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Silhouette
30x40 cm, tlačený, s rámom
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Kvetináče v súprave Rotja
3 ks, keramické, s odtokovým otvorom, ø 47 cm, výška 57 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obaly na kvetináče v súprave Tival
2 ks, betónové, bez odtokového otvoru, ø 50 cm, výška 46 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Brace
Do zásuvky, stolová, drevená/kovová/plastová, biela, šírka 6 cm, dĺžka 43 cm, výška 46 cm
Na sklade
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna misa Harmonia
Mramorová, ø 17,5 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Stojan na kvety
Drevený, 22,5x33 cm, výška 39 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné figúrky v súprave Darryl
3 ks, polyresinové, výška 27 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Stojan na kvety Tulsa
Drevený, 30x47 cm, výška 59 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Ena
60x80 cm, 3D, s rámom/na plátne
Doručenie od 19. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Silent Shadow 1
102x102 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Inner Peace
60x90 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Glow
Do zásuvky, závesná, sklenená, tmavosivá, ø 15 cm, výška 16 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Frequency 2
90x120 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Podpora rastlín
Drevená, 100x3 cm, výška 100 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia
Na baterky, stolová, plastová, biela, ø 12,5 cm, výška 17,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia AstraGlass Stellar Ocean
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá/v tmavo prírodnej farbe, ø 8 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Soundgarden 1
90x120 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Svietnik Sphere
Kamenný
Doručenie od 30. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz The Invisible
121x91 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Sparrow
32x32 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 19. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Cassiopeia
Do zásuvky, drevený, biely, šírka 8 cm, dĺžka 34,5 cm, výška 49 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Nerina
Nástenné, 52x152 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, s rámom
Doručenie od 19. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Blue Folklore
60x90 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Umelý sukulent Neottopteris
Ø 88 cm, výška 70 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
86
87
88
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie