Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Luksusowe dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 573 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kvetináč Aiguablava
Z cementu, bez odtokového otvoru, ø 62 cm, výška 30 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
192,80 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Polke
Nástenné, s dreveným rámom, ø 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
192,80 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
Nolari
Umelý vianočný stromček Silver Spruce
Ø 119 cm, výška 180 cm
Na sklade
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Zrkadlo Allo
Nástenné, ø 58 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
191,20 €
s kódom
239 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Zrkadlo Nazara
Nástenné, ø 58 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
191,20 €
s kódom
239 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Zrkadlo Sensor
Nástenné/kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Zrkadlo Sensor
Nástenné/kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 20 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Simple Living 6
90x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Nolari
Umelý vianočný stromček Himalaya Spruce
Ø 122 cm, výška 180 cm
Na sklade
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
WOOOD
Zrkadlo Norea
Nástenné, 90x90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obal na kvetináč Solna
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 51 cm, výška 44,5 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Marco
Nástenné, 55,5x150,5 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Marco
Nástenné, 55x150,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Tebel
Nástenné, 86x94,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Zrkadlo Tribeca
Nástenné, s dreveným rámom, 50x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Rokia
Nástenné, s dreveným rámom, 96x55 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Alum
Nástenné, s dreveným rámom, ø 100 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Zilna
Nástenné, s ratanovým rámom, 58x79 cm
Na sklade
Posledný kúsok
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelý fikus Ficus
Ø 60 cm, výška 210 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Obal na kvetináč Maki
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 55 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Boxed Flip
Digitálne/stolové, výška 17,5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Floriane Garden
Stojan na kvety
Kovový, 56x85 cm, výška 130 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Váza Corvo
Vysoká, terakotová, hnedá, ø 32 cm, výška 60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
178,40 €
s kódom
223 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Zrkadlo Oval
Nástenné, s osvetlením, 50x160 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
178,40 €
s kódom
223 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Umelý kvet Alocasia
105x115 cm, výška 190 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Texture
100x140 cm, 3D, na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Texture
100x140 cm, 3D, na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
70x100 cm, ručne maľovaný, na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Reform 1
90x118 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
174,40 €
s kódom
218 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Akustické panely v súprave Walnut
2 ks, 60x240 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
172 €
s kódom
215 € bez kódu
107,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hubba
Stojacie, 51x158 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
172 €
s kódom
215 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Nolari
Umelý vianočný stromček Snowy Pine LED
Ø 107 cm, výška 150 cm
Na sklade
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Monty
150x80 cm, na plátne
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
170,40 €
s kódom
213 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Zrkadlo Otilia
Nástenné, 90x90 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
170,40 €
s kódom
213 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Zrkadlo Charm
Nástenné, s bambusovým rámom, ø 80 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
170,40 €
s kódom
213 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Zrkadlo Blush
Nástenné, s bambusovým rámom, ø 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
168,80 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bizzotto
Obaly na kvetináče v súprave Varanasi
3 ks, ručne vyrobené, kovové, bez odtokového otvoru, ø 37,5 cm, výška 84,5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Selem
Nástenné, s dreveným rámom, 44x68 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Zrkadlo Sloane
Nástenné, ø 82 cm
Na sklade
Posledný kúsok
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Zrkadlo Dropz
Stojacie, 40x135 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hubba
Nástenné, ø 86 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
165,60 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hubba
Stojacie, 51x158 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
165,60 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hub
Stojacie, 37x157 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
160,80 €
s kódom
201 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Svietniky v súprave Nagel
3 ks, kovové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
160 €
s kódom
200 € bez kódu
66,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Zrkadlo Hub
Nástenné, ø 94 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
160 €
s kódom
200 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bystag
Nástenná dekorácia
Kovová, výška 85 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Zrkadlo Rim
Nástenné, 44x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hubba
Nástenné/stojacie, 46x157 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie