Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Luksusowe dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 566 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie Penguin
Plastová, 1,4 l
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Ikata
6 ks, plastové, 11 cm
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Rámček Rafi
21x26 cm, stojací, plastový, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
Doručenie od 16. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Aromalampa BLACK
Porcelánová, ø 12 cm, výška 15 cm
(21)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
19x24 cm, stojací/na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto
32x42 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 30x40
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto
32x42 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 30x40
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Rámčeky v súprave
12x17 cm, 2 ks, na stenu, biele/v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie Vintage
Plastová, 1,6 l
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Sayla
2 ks, sklenené, ø 8 cm
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Popolník Baufort
Sklenený, ø 13 cm, výška 6 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Svietnik
Sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave Flamme Swirl
2 ks, na baterky, sivé, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Unipar
Sviečky v súprave Star
4 ks, s vianočným motívom, doba horenia 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Unipar
Sviečky v súprave Star
4 ks, s vianočným motívom, doba horenia 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Unipar
Sviečky v súprave Star
4 ks, s vianočným motívom, doba horenia 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Sken
Zelená, gumená, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 800 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Raimo
Polyresinová, 40 cm
(4)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná ozdoba
14,5 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Hannah
Na baterky, závesná, sklenená, červená, ø 1,5 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Eddy
So solárnym panelom, kovový, čierny, ø 13 cm, výška 15,5 cm
(19)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, tmavozelený, 20x10 cm, výška 7 cm
(78)
Na sklade
10,71 €
s kódom
13,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Glow
Biela, plastová, LED, na baterky, s časovačom, dĺžka 100 cm
(48)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč PIY
Kamenný, s odtokovým otvorom, ø 13 cm, výška 12 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Kanvička na zalievanie Flamingo
Plastová, 1,5 l
(131)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Svietnik Pumpkin
Keramický, s halloweenským motívom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Svietnik Pumpkin
Keramický, s halloweenským motívom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 22x27 cm, výška 22 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorom, ø 20 cm, výška 18 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorom, ø 20 cm, výška 18 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 7,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 10 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, krémovobiela, ø 10 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Váza Fian
Ručne maľovaná, z dolomitu, oranžová, ø 11 cm, výška 11 cm
(7)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Box na vreckovky
Plastový/bambusový, 13x25 cm, výška 9 cm
(4)
Doručenie od 20. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Betlehem
Polyresinový
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Vianočná figúrka Dunster
Porcelánová, výška 20 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Truck
Sklenená, ručne vyrábaná, 12,5 cm
(3)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Sass & Belle
Vianočné ozdoby v súprave Vintage Indented
4 ks, sklenené, ručne vyrábané, ø 5,5 cm
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Evalyn
Na čajovú sviečku, sklenený
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Stojanček na vonné tyčinky Frida
Ø 12,5 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Fairy Mouse with Wand
Textilná, ručne vyrábaná, 10 cm
(4)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Chrysantemum
Ø 17,5 cm, výška 47 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelá rastlina Pearl
Ø 5 cm, výška 71 cm
(9)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ixia
Umelá vetvička Lemon Tree
12x15 cm, výška 37 cm
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná figúrka
Výška 21 cm
(4)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
82
83
84
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie