Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 571 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Gingerbread Lighthouse
Na čajovú sviečku, keramický
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Accurate
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Gingko
Svetelná dekorácia Moon
Do zásuvky, stolová, drevená/plastová, hnedá, ø 12 cm, výška 14 cm
(43)
Na sklade
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Zrkadlo Madrid
Stojacie, 40x150 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
114,40 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Cedar
Ø 50 cm, výška 90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boles d'olor
Difuzér Angels Charm
S vôňou bergamotu/s vôňou palisandra, doba vône 8 týždne, objem 125 ml, ø 7 cm, výška 23 cm
(7)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (5)
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka #69 Lemongrass, Bergamot, Sandalwood
Vonná, sójová, s vôňou santalového dreva/s vôňou bergamotu/s vôňou citrónovej trávy, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (6)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kvetináč Argyle
na bylinky, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Svietniky v súprave
2 ks, na čajovú sviečku, z cementu
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Drobná dekorácia Vadim
6x45 cm, výška 18,5 cm
(7)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Texture
83x83 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kvetináč Rustic
na bylinky, drevený, 15x45 cm, výška 11 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 45 cm, šírka 21 cm
(54)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Glassalen
Na čajovú sviečku, keramický
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Little Big Time
Nástenné, ø 44 cm
(26)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská tapiséria Milu
Výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,30 €
s kódom
31,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresínu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(4)
Na sklade
20,50 €
s kódom
25,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Truck
Sklenená, ručne vyrábaná, 12,5 cm
(3)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka Slavic Edition: #07 Rhubarb
Vonná, sójová, s vôňou slivky/s vôňou jablka/s vôňou rebarbory/s vôňou egrešov, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(15)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Váza Baufort
Sklenená, ø 15 cm, výška 30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Reem
2 ks, kameninové
(2)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Head Happy Boy S
Plastový, s potlačou, žltý, ø 16 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
House Nordic
Dekoratívna tácka Cement
27x26 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Calabria
So solárnym panelom, kovový, čierny, ø 26 cm, výška 28 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Cyclist
Kovová
(6)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Quira
Kovový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Woodland Squirrel
Sklenená, ručne vyrábaná, 4,5 cm
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Zrkadlo Sensor
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 20 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
228,80 €
s kódom
286 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Glow
Hnedá, sklenená, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 360 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dekoratívna tácka Marble
Mramorová, 16x31 cm
(4)
Na sklade
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
White Label
Zrkadlo Dropz
Stojacie, 40x135 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Soška Dreaming
Z polyresínu, 14x11 cm, výška 21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(8)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
57,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Zrkadlo Lahti
Nástenné, 47x127 cm
(112)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenná dekorácia Jaime
Bambusová, výška 75 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, čierny, 50x25 cm, výška 18 cm
(50)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Yes Everyday
LED lampáš Juny
So solárnym panelom, kovový/plastový, sivý, ø 15,5 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Marble
120x80 cm, sklenený
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Zrkadlo Sensor
Nástenné/kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Zrkadlo Organic
Nástenné, 50x100 cm
(1)
Na sklade
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Hodiny Kensington
Nástenné, ø 35 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, sivý, 25x25 cm, výška 18 cm
(64)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Claude Monet
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(210)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Súprava váz Maien
7 ks, kameninové, ø 7 cm, výška 14 cm
(11)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave
2 ks, ø 15 cm, výška 28 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Karlsson
Hodiny Charm
Nástenné, ø 45 cm
(52)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Perfumed Prague
Sviečka #47 Tangerine, Neroli and Saffron
Vonná, sójová, s vôňou cédrového dreva/s vôňou santalového dreva/s vôňou mandarínky/s vôňou šafranu/s vôňou pomarančového kvetu, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(33)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (5)
-20 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, biely, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(10)
Na sklade
16,97 €
s kódom
21,21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
7
8
9
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie