Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Detský textil
Detský kuchynský textil
Detský kuchynský textil
...
Detský textil
Detský kuchynský textil
Detský kuchynský textil · Kave Home
Podbradníky
Vložky do jedálenských stoličiek
Filtre
1
Premium
Akcie a zľavy
Na sklade
Farba
Typ ponuky
Dostupnosť
Značka
+ Ďalšie (1)
Kave Home
9 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Podbradníky v súprave Olna
2 ks, bavlnené, krémovobiele/v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
12,26 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Podbradníky v súprave Lili
2 ks, svetloružové/tyrkysovomodré
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
10,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Podbradníky v súprave Lili
2 ks, oranžové/sivomodré
Na sklade
Posledný kúsok
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
10,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Podbradníky v súprave Prune
2 ks, mušelínové, ružové
Doručenie od 14. 12. 2026
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Podbradníky v súprave Prune
2 ks, mušelínové, zelené
Doručenie od 14. 12. 2026
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Klip na cumlík Epiphany
Na sklade
Posledné kúsky
21,17 €
s kódom
24,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vložka do jedálenskej stoličky Nuun
Béžová
Doručenie od 14. 12. 2026
30,81 €
s kódom
36,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vložka do jedálenskej stoličky Nuun
Modrá
Doručenie od 14. 12. 2026
29,91 €
s kódom
35,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vložka do jedálenskej stoličky Nuun
Biela
Doručenie od 14. 12. 2026
29,91 €
s kódom
35,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Kave Home
1