Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Detský riad
Detský riad
...
Pre deti
Detský riad
Detský riad so zľavovým kódom
Detské taniere a misky
Detské príbory
Detské hrnčeky
Detské jedálenské sady
Detské fľaše
Detské desiatové boxy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Súprava
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
275 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Orion
Súprava hrnčeka a misky Lama
2 ks, porcelánová
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Súprava hrnčeka a misky Dog
2 ks, porcelánová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Súprava hrnčeka a misky Kitty
2 ks, porcelánová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kindsgut
Detský tanier Dusky Pink
Silikónový, v tehlovej farbe, 19x20,5 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kindsgut
Detská fľaša Dachshund
Tritanová, tyrkysovomodrá, 400 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kindsgut
Detský desiatový box Aquamarin
Z bioplastu, svetlomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Detská fľaša Space
Tritanová, ružová, 400 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská jedálenská súprava Jesse
3 ks
Na sklade
Posledný kúsok
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sausage Dog
Plastový, červený/zelený/tyrkysovomodrý
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Tilde
Plastový, červený
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(13)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Woodland
Plastový, modrý
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Woodland
3 ks, 3 ks, plastové, zelené/oranžové/tyrkysovomodré, 600 ml
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Road Trip
3 ks, 3 ks, plastové, svetlomodré, 600 ml
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Heritage Tube Map
Plastový, červený/krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rex London
Detská fľaša Sausage Dog
Plastová/tritanová, červená, 500 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rex London
Detská fľaša Woodland
Plastová/tritanová, tyrkysovomodrá, 500 ml
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Ladybird
3 ks, 3 ks, plastové, červené/v petrolejovej farbe, 600 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Routemaster Bus
Plastový, červený/tyrkysovomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Ninjago
Plastová, čierna/modrá, 390 ml
(113)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Flowers & Butterflies by Little Dutch
2 ks, plastové, biele/svetloružové, 2x polievková lyžica
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Little Farm by Little Dutch
2 ks, plastové, biele/svetlozelené, 2x polievková lyžica
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,66 €
s kódom
8,32 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Little Farm by Little Dutch
2 ks, plastové, biele/svetlozelené, 2x polievková lyžica
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský hrnček Little Farm by Little Dutch
200 ml, tritanový, svetlozelený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Flowers & Butterflies by Little Dutch
2 ks, s vidličkou, plastové, biele/svetloružové, 300 ml
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box L.O.L. Surprise
S vidličkou, plastový, ružový/tyrkysovomodrý, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Disney princess
S vidličkou, plastový, tyrkysovomodrý, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Detská termoska Little Farm by Little Dutch
Z nehrdzavejúcej ocele, biela/zelená/v striebornej farbe, 350 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detská fľaša Little Farm by Little Dutch
Plastová, svetlozelená, 400 ml
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
13,60 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Sailors Bay by Little Dutch
S vidličkou, plastový, biely/svetlomodrý, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Miffy
4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Forest Animals
4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Unicorn
4 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detská jedálenská súprava Miffy
6 ks, porcelánová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Water life
4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detská jedálenská súprava Miffy
Bambusová
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Miffy
Antikoro, v striebornej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Skeleton
530 ml, keramický, biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Skeleton
530 ml, keramický, zelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Orion
Detská termoska
Z nehrdzavejúcej ocele, svetloružová, 330 ml
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Detský príbor Medvídek
3 ks, antikoro, v striebornej farbe, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
(7)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Detská termoska
Z nehrdzavejúcej ocele, zelená, 330 ml
(7)
Doručenie od 22. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
530 ml, keramický, žltý
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
255 ml, keramický, žltý
(16)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský hrnček Head
255 ml, keramický, žltý
(24)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
530 ml, keramický, žltý
(12)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
255 ml, keramický, žltý
(13)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
530 ml, keramický, žltý
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detské prestieranie
Detský riad
Detské príbory
Detské jedálenské sady
Obľúbené filtre
Detský riad v súprave