Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Detský riad
Detské jedálenské sady
Detské jedálenské sady
...
Detský riad
Detské jedálenské sady
Zdieľajte a získajte 8 EUR
Zobraziť galériu
Zobraziť všetky (+1)
-15 % s kódom
Posledné kúsky
ID: 1712972
Orion
Súprava hrnčeka a misky Kitty
2 ks, porcelánová, …
viac
(2)
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Zľava 15 %
s kódom OCTOBER
Pridať kód
01
dni
:
22
hodín
:
42
minút
Garancia najlepšej ceny
Varianty (3)
Porcelánová súprava hrnčeka a misky 2 ks 350 ml – Orion
Porcelánová súprava hrnčeka a misky 2 ks 350 ml – Orion
Porcelánová súprava hrnčeka a misky 2 ks 350 ml – Orion
Do košíka
Na sklade 4 ks, doručíme ihneď
Osobný odber
Od 2,59 €
·
Ut 6. – Št 8. 10.
Viac
Doručenie na adresu
Od 3,99 €
·
Ut 6. – Št 8. 10.
Viac
Dobré vedieť:
kým miska má objem 500 ml, hrnček 350 ml.
2 ks
Porcelánová
Všetky parametre
Rozmery, materiál, …
Bude sa hodiť
Otázka k produktu
Potrebujete poradiť s parametrami alebo výberom?
Hodnotenie produktu
4.5
Počet hodnotení (2)
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0
Ako fungujú recenzie?
Podobné produkty
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Ďalšie zaujímavé produkty
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Bude sa hodiť
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bébé Douceur
Podbradníky v súprave Gauge
2 ks, mušelínové, sivé, bodkované
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bébé Douceur
Podbradníky v súprave Gauge
2 ks, mušelínové, biele, s hviezdičkami
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bébé Douceur
Podbradníky v súprave Gauge
2 ks, mušelínové, zelené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kindsgut
Detské prestieranie
Silikónové, 48x25 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detské prestieranie Malla
Z morskej trávy, ø 38 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kindsgut
Detské prestieranie
Silikónové, 49x27 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Značka Orion
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Objavte viac
Detské jedálenské sady
Detské jedálenské sady · Orion
Orion
Farebné detské jedálenské sady
Porcelánové detské jedálenské sady
Práve na Bonami
Prémiové vo výpredaji
Vybrané prémiové kolekcie pre váš domov teraz výhodnejšie
Najvyššie zľavy
Objavte produkty s najvyššími zľavami naprieč kategóriami
Záhrada vo výpredaji
Ušetrite na novom vybavení pre záhradu, balkón aj terasu