Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Detský textil
Detský textil
...
Pre deti
Detský textil
Detský textil so zľavovým kódom
Detská posteľná bielizeň
Detské vankúše
Detské deky
Detské závesy
Mantinely do postieľok
Detský textil do kúpeľne
Baldachýny nad postieľku
Detské stany
Detský kuchynský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Cena
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
819 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detské obliečky so svietiacim efektom Halloween Skeleton
Na jednolôžko, nežehlivé/teplé, na gombíky, sivé, s halloweenským motívom, mikroplyšové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Fun
Na jednolôžko/predĺžená, otvorená, tmavozelená, bavlnená, 140x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Lions
Na jednolôžko/predĺžená, obojstranná, otvorená, zelená, bavlnená, 140x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Forever Together
2 ks, závesný systém tyč, s potlačou, ružový, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
32,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detský vankúšik Joy
S odnímateľným poťahom, s prímesou bavlny, 50x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detský vankúšik Rainbow
S odnímateľným poťahom, s prímesou bavlny, 50x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská deka Miffy
Bavlnená, sivá, 80x80 cm
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Detská obliečka Zoo Animals
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, biela, bavlnená, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské obliečky so svietiacim efektom Paw Patrol
Na jednolôžko, obojstranné, na zips, bavlnené, 140x200 cm
(5)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské obliečky so svietiacim efektom Peppa Pig
Na jednolôžko, obojstranné, na zips, bavlnené, 140x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Playmobil
Detský vankúšik Boy
S odnímateľným poťahom, s prímesou ľanu, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Snowycorn
Na jednolôžko/predĺžená, teplá/obojstranná, otvorená, modrá, flanelová, 140x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bianca
Detská obliečka Check and Stripe
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, ružová, bavlnená, 135x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Wednesday "Rain"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, tmavomodrá, bavlnená, 140x200 cm
(7)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Digger Dreams
2 ks, závesný systém tyč, s potlačou, modrý, 168x183 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
33,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Detská obliečka Dogs
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(10)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Football
Na jednolôžko, teplá/obojstranná, na gombíky, svetlosivá, fleecová, 135x200 cm
(7)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Football Stars
Na jednolôžko, teplá/obojstranná, na gombíky, sivá, flanelová, 135x200 cm
(10)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Butter Kings
Detský vankúšik Little Mouse
S odnímateľným poťahom, z bavlneného saténu, biely/ružový/sivý, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská deka Strenenzauber
Bavlnená, s hviezdičkami, biela/sivá, 80x80 cm
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Lief
Veľkosť 1-2 roky, bavlnený, ružový
(5)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Frozen "Sister Purple"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Stranger Things "Upside Down"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(23)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vložka do jedálenskej stoličky Nuun
Biela
Doručenie od 7. 12. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Marie Cat "Floral"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, biela, bavlnená, 140x200 cm
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská deka Cherry
Z recyklovanej bavlny, s kvetinovým vzorom, 130x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vložka do jedálenskej stoličky Nuun
Modrá
Doručenie od 7. 12. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Cars "Legend"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, červená, bavlnená, 140x200 cm
(3)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Bluey
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(24)
Na sklade
28,03 €
s kódom
35,04 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Frozen
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(19)
Na sklade
28,11 €
s kódom
35,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Detský pléd Crazy
160x235 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Folkifreckles
Detský vankúšik Noah's Ark
42x21 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Flexa
Detský záves Forest
2 ks, bavlnený, bodkovaný, biely/modrý, 25x197 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Magic Unicorn
Na jednolôžko, modrá, 160x220 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Mickey and Minnie "Love"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, červená/biela, bavlnená, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vložka do jedálenskej stoličky Nuun
Béžová
Doručenie od 7. 12. 2026
28,77 €
s kódom
35,96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Lost In Space
2 ks, závesný systém tyč, modrý/sivý, 168x183 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Ombre Stars
2 ks, závesný systém tyč, s hviezdičkami, modrý, 168x183 cm
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo and Stitch
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, biela/fialová, bavlnená, 140x200 cm
(28)
Na sklade
29,50 €
s kódom
36,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo and Stitch
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá/fialová, bavlnená, 140x200 cm
(27)
Na sklade
29,50 €
s kódom
36,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Star Wars Baby Yoda
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, biela, bavlnená, 140x200 cm
(18)
Na sklade
29,50 €
s kódom
36,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Marie Cat "Pink"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, ružová, bavlnená, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,50 €
s kódom
36,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo and Stitch "Ohana White"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, biela, bavlnená, 140x200 cm
(7)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská obliečka Frosty Almond
Do postieľky, béžová, s prímesou bavlny, 80x80 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský vankúšik Elinna
S odnímateľným poťahom, bavlnený, okrovožltý, ø 35 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská obliečka Seashells
Do postieľky, krémovobiela, 80x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo and Stitch "Wave"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(7)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Spider-man "Blue"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(4)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
12
13
14
...
18
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detské koberce
Detské vankúše
Detské obliečky
Detské deky
Detské plachty
Detské prikrývky
Mantinely do postieľok
Baldachýny nad postieľku
Detské osušky
Detské závesy
Detské prestieranie
Detské zástery
Látkové pleny
Detské župany
Detské spacie vaky a zavinovačky
Podbradníky