Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Detský textil
Detský textil
...
Pre deti
Detský textil
Luxusný detský textil so zľavovým kódom
Detská posteľná bielizeň
Detské vankúše
Detské deky
Detské závesy
Mantinely do postieľok
Detský textil do kúpeľne
Baldachýny nad postieľku
Detské stany
Detský kuchynský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Cena
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
817 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Moi Mili
Baldachýn Flower Power
Bavlnený, béžový, 240 cm
Na sklade
Posledný kúsok
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yellow Tipi
Detský záves Magic Collection
Bavlnený, závesný systém tyč, bodkovaný, biely/ružový, 130x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detská obliečka Blue Fog
Na jednolôžko, na zips, modrá/sivá, ľanová, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detská obliečka Botany
Na jednolôžko, na zips, béžová, ľanová, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detská obliečka White
Na jednolôžko, na zips, biela, ľanová, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Yellow Tipi
Detský záves Magic
Bavlnený, závesný systém tyč, s hviezdičkami, modrý/sivý, 130x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yellow Tipi
Detský záves Magic
Bavlnený, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, s hviezdičkami, modrý/sivý, 130x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Detský záves Tipi
K posteli, sivý, 198x266 cm
Na sklade
Posledný kúsok
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yellow Tipi
Detský záves Magic Collection
Bavlnený, závesný systém tyč, biely, 130x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detská obliečka White
Do postieľky, na zips, biela, ľanová, 100x140 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Vipack
Detský stan Astro
Do postieľky, modrý, 85x95 cm, výška 100 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Malomi Kids
Detský vankúšik Deluxe
Zamatový, béžový, 40x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Nattiot
Mantinel do postieľky Lola
Bavlnený, sivý
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Malomi Kids
Detský vankúšik Deluxe
Zamatový, hnedý, 40x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Detská deka Bicycles
Prešívaná, z bio bavlny, červená/svetložltá, 90x120 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
69,20 €
s kódom
86,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Detský stan Birdy
Do postieľky, biely/ružový, 85x95 cm, výška 100 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detský pléd Wufy
Bavlnený, 180x240 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Malomi Kids
Detské pončo Muslin
Veľkosť 3-8 rokov, mušelínové, khaki
Na sklade
Posledný kúsok
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Playmobil
Detská deka Checkerboard
Z mikrovlákna, kockovaná, 130x130 cm
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Playmobil
Detská deka Invasion
Z mikrovlákna, 130x130 cm
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský stan Circus
Krémovobiely, ø 100 cm, výška 135 cm
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Detská obliečka Blueberries
Na jednolôžko, na zips, krémovobiela, z bio bavlny, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Roarsome Animals
2 ks, závesný systém tyč, biely, 168x183 cm
Na sklade
Posledný kúsok
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
39,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Ball
Buklé, krémová, váha 800 g
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Ball
Buklé, ružová, váha 800 g
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Ball
Buklé, svetlohnedá, váha 800 g
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Detská deka Bows
Prešívaná, z bio bavlny, svetložltá/ružová, 90x120 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Ball
Buklé, zelená, váha 800 g
Doručenie od 21. 10. 2026
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Dancing Fairies
2 ks, závesný systém tyč, s potlačou, ružový, 168x183 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Mantinel do postieľky Roba style
Z mikrovlákna, svetlosivý
Doručenie od 20. 10. 2026
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský spací vak
Biely/ružový, bavlnený, 75x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Ombre Stars
2 ks, závesný systém tyč, s hviezdičkami, biely/ružový, 168x183 cm
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Tie Dye Football
2 ks, závesný systém tyč, fialový/tyrkysovomodrý, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detská obliečka Botany
Do postieľky, na zips, béžová, ľanová, 70x100 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Lost In Space
2 ks, závesný systém tyč, modrý/sivý, 168x183 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Ombre Stars
2 ks, závesný systém tyč, s hviezdičkami, modrý, 168x183 cm
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Hniezdočko pre bábätko Roba style
Ružové, 60x87 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Rainbow Cuddly
Na dvojlôžko, nežehlivá/teplá, na gombíky, mikroplyšová, 200x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Terrazzo Bolster
Buklé/ženilka, krémová, šírka 55 cm, váha 600 g
Doručenie od 21. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Digger Dreams
2 ks, závesný systém tyč, s potlačou, modrý, 168x183 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
33,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Terrazzo Bolster
Buklé/ženilka, svetlohnedá, šírka 55 cm, váha 600 g
Doručenie od 21. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Terrazzo Bolster
Buklé/ženilka, zelená, šírka 55 cm, váha 600 g
Doručenie od 21. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
Moulin Roty
Detská osuška s kapucňou Pomme des Bois
Bavlnená, krémovobiela, 80x80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Forever Together
2 ks, závesný systém tyč, s potlačou, ružový, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
32,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Detská obliečka Blueberries
Do postieľky, na zips, krémovobiela, z bio bavlny, 100x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Detská obliečka Vintage Toys
Do postieľky, na zips, svetložltá, z bio bavlny, 100x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Teddy Pouch
Buklé, krémová, šírka 42 cm, váha 700 g
Doručenie od 21. 10. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská deka Nafine
Mušelínová, v lososovej farbe, 130x170 cm
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
18
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detské koberce
Detské vankúše
Detské obliečky
Detské deky
Detské plachty
Detské prikrývky
Mantinely do postieľok
Baldachýny nad postieľku
Detské osušky
Detské závesy
Detské prestieranie
Detské zástery
Látkové pleny
Detské župany
Detské spacie vaky a zavinovačky
Podbradníky