Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Detský textil
Detský textil
...
Pre deti
Detský textil
Detský textil so zľavovým kódom
Detská posteľná bielizeň
Detské vankúše
Detské deky
Detské závesy
Mantinely do postieľok
Detský textil do kúpeľne
Baldachýny nad postieľku
Detské stany
Detský kuchynský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Cena
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
818 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Dancing Fairies
Na dvojlôžko, obojstranná, na gombíky, ružová/fialová, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Farmyard Animals
Na dvojlôžko, obojstranná, na gombíky, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Strong
Na jednolôžko, teplá, na zips, flanelová, 140x200 cm
(1)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Fox and Woodland Friends
2 ks, závesný systém tyč, zelený/hnedý, 168x183 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Mermaid
2 ks, závesný systém tyč, modrý, 168x183 cm
(1)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská deka Sternenzauber
Mikroplyšová, s hviezdičkami, biela/sivá, 80x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Nattiot
Mantinel do postieľky Lola
Bavlnený, sivý
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská osuška s kapucňou Gauge
Mušelínová, zelená, 75x75 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Detský vankúšik Alma
Bavlnený, 40x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detský vankúšik Sheldon the Shark
Plyšový, modrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Retro Daisy
Napínacia, na dvojlôžko, s kvetinovým vzorom, ružová, 135x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Belle & Boo
Detská obliečka Pirates
Do postieľky, obojstranná, na gombíky, modrá, bavlnená, 120x150 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Football
Bavlnená, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Bunny Tails Ditsy Flowers
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, ružová, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Naruto
40x40 cm
(1)
Na sklade
6,70 €
s kódom
8,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homemania Decor
Detská deka Lee
Pletená, bavlnená, svetlosivá, 90x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homemania Decor
Detská deka Dots
Bavlnená, svetlomodrá, 90x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Enchanted Butterfly
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, ružová, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Roll
Menčester, mentolová, váha 500 g
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Veľkosť vankúša (3)
-20 % s kódom
Mepal
Podbradník Little Farm by Little Dutch
Silikónový, svetlozelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bianca
Detská plachta Zoo Animals
Napínacia, do postieľky, bavlnená, s potlačou, biela, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská plachta Gauge
Napínacia, do postieľky, mušelínová, ružová, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská plachta Gauge
Napínacia, do postieľky, mušelínová, zelená, 60x120 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Bianca
Detská obliečka Transport
Do postieľky, obojstranná, na gombíky, biela/béžová, bavlnená, 120x150 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Podbradníky v súprave Windflower Creme, Blossom Pink
2 ks, s kvetinovým vzorom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mijolnir
Detská obliečka Astron
Na jednolôžko, na gombíky, tmavomodrá/oranžová, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská plachta Lil Planet
Napínacia, do postieľky, z bio bavlny, ružová, 140x70 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Roba
Detská obliečka Woodland Buddies
Do postieľky, svetlozelená, bavlnená, 100x135 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Game Over
Na dvojlôžko, obojstranná, na gombíky, čierna, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka
Na jednolôžko, ružová, z mikrovlákna, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská obliečka na vankúš Tandani
Bavlnená, 50x30 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská obliečka Lil Planet
Do postieľky, na gombíky, svetlosivá, 100x135 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Plienky Lil Planet
3 ks, ružové, mušelínové, 80x80 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Ranger
Na jednolôžko/predĺžená, otvorená, z mikrovlákna, 140x220 cm
(2)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Harry Potter "Hogwarts Express"
Na jednolôžko, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Enchanted Butterfly
Napínacia, na jednolôžko, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
RHS
Detská plachta Garden Animals
Napínacia, na jednolôžko, s kvetinovým vzorom, ružová, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detský vankúšik
Sivý, 32x19 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Detská obliečka Seashells
Do postieľky, na gombíky, krémovobiela, 100x135 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Jeff
Na jednolôžko/predĺžená, otvorená, z mikrovlákna, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homemania Decor
Detská deka Lucky
Pletená, bavlnená, ružová, 90x90 cm
(2)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská plachta Gauge
Napínacia, do postieľky, mušelínová, ružová, 60x120 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Detská obliečka Tigry
Na jednolôžko, obojstranná, na patentku, bavlnená, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen
Z mikrovlákna, 70x140 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Bluey
Do postieľky, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 100x135 cm
(1)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lion King
Bavlnená, modrá/hnedá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Lost In Space
Napínacia, na jednolôžko, sivá, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Detský vankúšik Dina
S odnímateľným poťahom, zamatový, zelený, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
8
9
10
...
18
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detské koberce
Detské vankúše
Detské obliečky
Detské deky
Detské plachty
Detské prikrývky
Mantinely do postieľok
Baldachýny nad postieľku
Detské osušky
Detské závesy
Detské prestieranie
Detské zástery
Látkové pleny
Detské župany
Detské spacie vaky a zavinovačky
Podbradníky