Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kuchyne
...
Bytové doplnky
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kuchyne so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Skladovanie a prenos potravín
Umývanie riadu
Kryty na sporák
Odpadkové koše
Upratovacie pomôcky
Nádoby na kompostovateľný odpad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 080 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Metaltex
Dózy v súprave
3 ks, 450 ml/1 l/1,5 l, na potraviny, sklenené
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Prídavná polička York
Rohová, drevená, matne čierna/v prírodnej farbe, 25x25 cm, výška 16 cm
(19)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Odkvapkávacia podložka na riad Gravity
Plastová, sivá, 42x8 cm
(25)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Prídavná polička York
Drevená, matne čierna/v prírodnej farbe, 32x19 cm, výška 16 cm
(24)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na papierové utierky Luxy
Oceľový, v lesklej striebornej farbe, ø 14 cm, výška 32 cm
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér do chladničky Frigo
Plastový, výška 10 cm
(12)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky Loop
Otočný, plastový, 41,5x29 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér do chladničky Frigo
Plastový, výška 10 cm
(13)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na papierové utierky Lava
Oceľový, matne čierny, ø 14 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér do chladničky Frigo
Plastový, výška 10 cm
(13)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Hubka na riad
Silikónová
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Prídavné poličky York
2 ks, drevené, matne čierne/v prírodnej farbe, 27x8 cm, výška 16 cm
(20)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky York
Drevený, matne čierny/v prírodnej farbe, 34x8 cm, výška 38 cm
(16)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hubku
Bez vŕtania, kovový, čierny, 3x5 cm, výška 5 cm
(58)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky York
Drevený, matne čierny/v prírodnej farbe, 27x23 cm, výška 13 cm
(13)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Termokanvica Alessia
1 l, plastová, biela/v zlatej farbe
(3)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Dózy v súprave Snowman
3 ks, na zákusky, kovové, modré
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Dózy v súprave Christmas
3 ks, na zákusky, kovové, červené
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Dóza na kávové kapsule Black3D
Čierna, ø 11 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Dóza Homemade Tradition
1,7 l, na sypaný čaj, kovová, biela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Odpadkový kôš Albula
Na triedený odpad, z recyklovaného plastu, svetlohnedý, 25 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Loft
Plastový, výška 15 cm
(255)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
DEA HOME
Odpadkový kôš Tokyo
Pedálový, plastový, v striebornej farbe, 80 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DEA HOME
Odpadkový kôš Berlino
Dotykový, plastový, v striebornej farbe, 80 l
(2)
Doručenie od 12. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Stojan na kapsule Radka
Otočný, čierny, ø 13 cm
(7)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Stojan na kapsule Radka
Otočný, čierny, ø 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Travertine
Kamenný, béžový, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Travertine
Kamenný, béžový, 250 ml, ø 7,5 cm, výška 17,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Marble
Mramorový, tmavozelený, 200 ml, ø 8,5 cm, výška 12,5 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky M
20 ks, sťahovacie, 45 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
0,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 90 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky B
90 ks, sťahovacie, 6 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Hezha
25x34 cm, keramická
(16)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na hubku
Závesný, kovový, čierny, 18,5x20 cm, výška 14 cm
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
22,17 €
s kódom
27,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odpadkový kôš Tower
Na triedený odpad, kovový, čierny
Na sklade
Posledný kúsok
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na hubku Tower
Závesný, kovový, biely, 16x6 cm, výška 15,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odpadkový kôš Tower
Na triedený odpad, kovový, biely
Na sklade
Posledný kúsok
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na hubku
Závesný, kovový, biely, 18,5x20 cm, výška 14 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Tašky v súprave Meow
3 ks, na triedený odpad, plastové, 3x20 l
(25)
Na sklade
11,34 €
s kódom
14,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Odkvapkávač Duo
Nastaviteľný, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 35x39 cm
(16)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Odpadkový kôš Mode
Pedálový, plastový, biely, 50 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastové, žlté
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 50 l
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Veká na odpadkové koše v súprave
3 ks, na triedený odpad, plastové
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 300 ml
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Mop
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Mop
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Mop
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 240 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
17
18
19
...
44
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchyňa a jedáleň
Kuchynský textil
Kuchynské pomôcky a náčinie
Upratovanie a organizácia
Obľúbené filtre
Červené doplnky do kuchyne
Čierne doplnky do kuchyne