Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky
...
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Vázy a sošky
Hodiny
Zarážky na knihy
Tapisérie
Veľkoformátové dekorácie
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 753 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Cube 1000 g
Biely
(22)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Roseris
Sivý, s odnímateľným poťahom, 40x60 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Ondine
Čierny/béžový, s odnímateľným poťahom, 40x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, svetloružový, 38x28 cm
(29)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Ondine
Béžový, s odnímateľným poťahom, 40x60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, s rámom
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Mikroplyšová, fialová, 130x170 cm
(10)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Artchic
Bavlnený, modrý, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(11)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Deka Micro
Mikroplyšová, červená, 150x200 cm
(54)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Bow
Z materiálu bouclé, biely/ružový, 43x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Antartic
Sivá, 10x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Ribbed
Menčestrový, hnedý, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Light & Living
Nástenná dekorácia Dragonfly
Kovová, výška 17,5 cm
(2)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Antartic
Hnedá, 10x80 cm
(5)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Glitzy Sequin
Z mikrosaténu, sivý, 43x43 cm
(6)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kate Louise
Dekoračný vankúš Aquarius
Biely, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(2)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Dilaris
Bavlnený, biely, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Curly Wooly
Sivá, 10x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mioli Decor
Soška Girl
Kovová, 17x3,5 cm, výška 31 cm
(17)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Altea
S prímesou bavlny, béžový, s odnímateľným poťahom, 50x50 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Golden Sunset
Bavlnený, v zlatej farbe/v prírodnej farbe, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(13)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Milano
S prímesou bavlny, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Hilary
S prímesou bavlny, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Mikroplyšová, v tehlovej farbe, 150x200 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 3-series
Zelený
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Maximex
Pohlcovač vlhkosti Cat
Tmavosivý
(3)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Kate Louise
Dekoračný vankúš Scorpio
Biely, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kate Louise
Dekoračný vankúš Aries
Biely, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 50x70 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen White
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Kate Louise
Dekoračný vankúš Neo Pink
Ružový, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kate Louise
Dekoračný vankúš Sagittarius
Biely, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kate Louise
Dekoračný vankúš Neo Palm
S odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Cirrus
S prímesou juty, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Tmavohnedá, 130x170 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Gingerbread Stripe
S vianočným motívom, červená/v prírodnej farbe, 170x130 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Nutcracker
S vianočným motívom, vínovočervená/ružová, 170x130 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Tartan Teddy Bear
S vianočným motívom, tmavozelená, 170x130 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Woodland Crochet
Červený, 35x20 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kate Louise
Dekoračný vankúš Cancer
Biely, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Casa Selección
Deka Sherpa Bouclé
S baránkom, biela, 130x160 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Diamond
Mikroplyšový, tmavozelený, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(6)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 3-series
Sivý
(8)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
11
12
13
...
58
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zrkadlá
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Hodiny
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Koberce
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Žlté doplnky do obývačky
Zelené doplnky do obývačky
Fialové doplnky do obývačky