Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Veľkoformátové dekorácie
Veľkoformátové dekorácie
...
Dekorácie na stenu
Veľkoformátové dekorácie
Veľkoformátové dekorácie so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Motív
Dostupnosť
Typ ponuky
Cena
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
55 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Nástenná dekorácia
Kovová, výška 60 cm
(27)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Nástenné dekorácie v súprave Birds
4 ks, kovové, výška 20 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
13,41 €
s kódom
16,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Nástenná dekorácia Dragonfly
Kovová, výška 17,5 cm
(2)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Nástenná dekorácia Mango
Drevená, ø 28 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Nástenná dekorácia Dragonfly
Kovová, výška 24 cm
(2)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unlimited Design for kids
Nástenná dekorácia Propeller
Kartónová, výška 11 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Wallity
Nástenné dekorácie v súprave Zevahir
4 ks, kovové, výška 24 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
26,88 €
s kódom
33,60 € bez kódu
8,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Nástenná dekorácia Lovebirds
Kovová, výška 44 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
30,62 €
s kódom
38,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
WOOOD
Nástenné dekorácie v súprave Avaler
3 ks, kovové, výška 22 cm
(157)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Nástenná dekorácia Bon Appetit
Kovová, ø 48 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Foglie
Kovová, výška 91 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Nástenná dekorácia Astrid
Kovová, výška 35 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Really Nice Things
Nástenná dekorácia Mapamundi
Drevená, výška 40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenná dekorácia Jaime
Bambusová, výška 75 cm
(4)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenná dekorácia Jaime
Bambusová, výška 75 cm
(4)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenná dekorácia Jaime
Bambusová, výška 75 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Akustické panely v súprave Oak
2 ks, 52x52 cm
(6)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
28,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Akustické panely v súprave Walnut
2 ks, 52x52 cm
(6)
Doručenie od 19. 10. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
28,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nástenná dekorácia Simbolo
Kovová, výška 31 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Nástenné dekorácie v súprave Siluna
3 ks, výška 72 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Travertine II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Waves II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Colorful
Kovová, výška 84 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Light Linen
2 ks, látkové, 60x60 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Obľúbené
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Sqity
Kovová, výška 50 cm
(29)
Doručenie od 26. 10. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Light Timber II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Concrete II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Bricks
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Terrazzo
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Medium Timber II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Wallity
Nástenná dekorácia Branch & Birds
Kovová, výška 66 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenná dekorácia Cesta
Kameninová, 11x31 cm, výška 31 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Luxy
Kovová, výška 90 cm
(15)
Doručenie od 26. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nástenná dekorácia Simbolo
Kovová, výška 61 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Nástenná dekorácia Tutku
Drevená/kovová, výška 58 cm
(85)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Nástenná dekorácia Adhira
Kovová, výška 95 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Small Mirros
Kovová, výška 90 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Foglie
Kovová, výška 87 cm
(49)
Doručenie od 26. 10. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Birds
Kovová, výška 50 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Rouns
Kovová, výška 63,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Nástenná dekorácia Danei
Výška 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenná dekorácia Jaime
Látková/bambusová, výška 72 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Nástenná dekorácia Jaime
Bambusová, výška 110 cm
(6)
Na sklade
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Nástenná dekorácia Tree
Výška 100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Nástenné dekorácie v súprave Siluna
4 ks, výška 68 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Grid
Kovová, výška 90,5 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Akustický panel Parrot
90x120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
116 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Campur
Kovová, výška 58 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
116 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie na stenu
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky