Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky
...
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Vázy a sošky
Hodiny
Zarážky na knihy
Tapisérie
Veľkoformátové dekorácie
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 759 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Morris
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Sherlock
Kovová
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, ružový, s odnímateľným poťahom, 60x60 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Echeveria
50x70 cm, tlačený, s rámom
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hodiny Florina
Nástenné, ø 30 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nástenná dekorácia Mango
Drevená, ø 28 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Candy Cane
Fleecový, s vianočným motívom, červený/biely, s odnímateľným poťahom, 50x30 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Mink
Žltá/hnedá, 10x90 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Humidity killer 5 kg
Modrý/svetlosivý
(12)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Velvet and Faux Fur
Mikroplyšový, tmavosivý, s odnímateľným poťahom, 55x55 cm
(8)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Atlas
Bavlnený, béžový, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(8)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Váza Horizon
Sklenená, ø 8 cm, výška 26 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Slub
Bavlnená, v prírodnej farbe, 130x160 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Casa Selección
Váza Violet
Sklenená, ø 7 cm, výška 25 cm
(12)
Na sklade
6,06 €
s kódom
7,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Crushed Velvet
Zamatový, ružový, s odnímateľným poťahom, 55x55 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Váza Mojave
Kameninová, čierna, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Sahara
Bavlnený, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(8)
Doručenie od 9. 11. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
Štruktúrovaná, 43x43 cm
(8)
Doručenie od 15. 12. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresínu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
22,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Cotton Slub
Bavlnená, okrovožltá, 130x160 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S kvetinovým vzorom/štruktúrovaná, 43x43 cm
(11)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Princess Hyazin – Alfons Mucha
40x60 cm, reprodukcia, na plátne
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Mikroplyšová, tmavosivá, 150x200 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny No Case
Digitálne, výška 14 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Descanso
Deka Novara
Mikroplyšová, sivá, 160x130 cm
(10)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, červená, 150x200 cm
(24)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Artchic
Bavlnený, modrý, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(11)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Váza Mojave
Kameninová, oranžová, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Twily
40x40 cm
(16)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Mikroplyšová, béžová, 150x200 cm
(10)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Lucie Floral Frill
Modrý, 45x45 cm
(10)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen Oyster
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Free Play 2
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(5)
Na sklade
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Akustické panely v súprave Oak
2 ks, 60x240 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
200 €
s kódom
250 € bez kódu
125 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Angus Highland Cow
Mikroplyšová, hnedá/béžová, 130x170 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Disco Cherries
Plyšový, ružový, 25x30 cm
(5)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Deka Carved Fur
Mikroplyšová, ružová, 150x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Scandia
Nástenné, ø 40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Sylvia
Bavlnená, s ornamentmi, 40x40 cm
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Ilies
S prímesou bavlny, štruktúrovaná, 40x40 cm
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Crushed Velvet Diamante
Zamatový, ružový, 45x45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Native Natural
Deka
Vlnená, zelená, 140x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
My House
Deka Island
S baránkom, zelená, 150x200 cm
(5)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Grace
Nástenné, ø 40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, 50x75 cm
(5)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Váza
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 25,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
10
11
12
...
58
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zrkadlá
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Hodiny
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Koberce
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Žlté doplnky do obývačky
Zelené doplnky do obývačky
Fialové doplnky do obývačky