Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekoratívne doplnky
Zarážky na knihy
Zarážky na knihy
...
Dekoratívne doplnky
Zarážky na knihy
Zarážky na knihy so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
39 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Zarážka na knihy Fishing Cat
Kovová
(48)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Zarážka na knihy Tower
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Zarážka na knihy Dachshund
Kovová
(36)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Zarážka na knihy Tower
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mioli Decor
Zarážka na knihy Forest
Kovová
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
23,62 €
s kódom
29,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Zarážka na knihy Cat
Kovová
(42)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Zarážka na knihy Birds
Kovová
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy Charlie
2 ks
(11)
Na sklade
28,46 €
s kódom
35,57 € bez kódu
17,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Book Guard
Kovová
(12)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Cyclist
Kovová
(6)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Little Red
Kovová
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Sherlock
Kovová
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Balvi
Zarážky na knihy Joypad
2 ks, kovové
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
14,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Zarážky na knihy Sena
2 ks, kovové/kamenné
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Postman
Kovová
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Zarážky na knihy Oxana
2 ks, kamenné
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Space Walk
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Zarážka na knihy Savi
Kamenná
(1)
Na sklade
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy Opus
2 ks, kamenné
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
24,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Zarážky na knihy Hiba
2 ks, kovové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Secret Agent
Kovová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Zarážka na knihy Joey
Keramická
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Zarážka na knihy Fala
Kovová
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Zarážka na knihy Olbi
Kovová
Na sklade
Posledné kúsky
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
Na sklade
Posledný kúsok
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy Santos
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
22,13 €
s kódom
27,66 € bez kódu
13,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Balvi
Zarážka na knihy Lobster
Kovová
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy Opus
2 ks, kamenné
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
24,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Zarážka na knihy Fala
Kovová
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Zarážka na knihy Fala
Kovová
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Zarážka na knihy Joey
Keramická
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy Opus
2 ks, kamenné
Doručenie od 23. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Zarážka na knihy Meliad
Kameninová
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Zarážky na knihy Chess
2 ks, kovové
Na sklade
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zarážka na knihy Serela
Kamenná
Doručenie od 7. 12. 2026
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
Doručenie od 7. 12. 2026
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Zarážka na knihy Savi
Kamenná
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1