Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky
...
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Vázy a sošky
Hodiny
Zarážky na knihy
Tapisérie
Veľkoformátové dekorácie
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 762 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Mikroplyšová, v tehlovej farbe, 150x200 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Bystag
Hodiny Classic
Nástenné, ø 50 cm
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Deka Dice
Fleecová, čierna, 150x200 cm
(44)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Alpana
Bavlnená, béžová, 130x170 cm
(18)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Modern Cuckoo
Kyvadlové/nástenné, výška 41 cm
(18)
Na sklade
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Myrtle
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Melisse
Béžový/v zlatej farbe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(9)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Crushed Velvet Diamante
Zamatový, sivý, 45x45 cm
(9)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Lemons
4 ks, s potlačou, 43x43 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
8,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Plaza
140x45 cm, tlačený, na plátne
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Modrý, 1,8 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, svetloružová, 170x210 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Prada
S nápismi, 43x43 cm
(12)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Little Big Time
Nástenné, ø 44 cm
(26)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Chanel
S kvetinovým vzorom, 43x43 cm
(12)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Hodiny Ingranaggio
Nástenné, ø 60 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Waffle
Bavlnená, sivá, 130x170 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Marble
S abstraktným vzorom, 45x45 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Beige II
50x70 cm, tlačený, s rámom
(16)
Doručenie od 19. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Yellow Tree
4 ks, 45x45 cm
(22)
Doručenie od 15. 12. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Hodiny Wall
Nástenné, ø 30 cm
(30)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Mink
Sivá/hnedá, 10x90 cm
(17)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Evila Originals
Ceduľa Bathroom Rules
34x34 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Native Natural
Dekoračný vankúš Merino
Vlnený, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(17)
Doručenie od 23. 10. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Modern Cuckoo
Kyvadlové/nástenné, výška 41 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, sivá, ø 20 cm, výška 25 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Foglie
Kovová, výška 91 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Mikroplyšová, krémovobiela, 150x200 cm
(18)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Optic
5 ks, zelená/sivá/v zlatej farbe
(18)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Butter Kings
Dekoračný vankúš They are Flying
Bavlnený, s vianočným motívom, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(10)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Cestovný vankúšik
Modrý, 20x32 cm
(10)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Illustrated Face
4 ks, s potlačou, 43x43 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
8,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, fialová, 150x200 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Little Big Time
Nástenné, ø 44 cm
(27)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Dakls
Soška
4x8 cm, výška 25 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš
45x45 cm
(27)
Doručenie od 15. 12. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Soška Woman
Z polyresínu, 12x14 cm, výška 49 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, tlačený, s rámom
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Linen Tales
Obliečka na vankúš Dark Grey
Ľanová, 70x90 cm
(20)
Doručenie od 19. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Laila
2 ks, 50x70 cm
(15)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy Charlie
2 ks
(11)
Na sklade
28,46 €
s kódom
35,57 € bez kódu
17,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Illustrated Leaves
5 ks, biela/modrá
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Free Play 1
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(8)
Na sklade
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Knot
Krémovobiely, ø 30 cm
(8)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Damian
Svetlosivý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, okrovožltá, 125x150 cm
(8)
Na sklade
17,35 €
s kódom
21,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Amy
Zamatová, 45x45 cm
(8)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Váza Hammershøi
Ručne maľovaná, porcelánová, biela, ø 13,5 cm, výška 13 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
1
...
6
7
8
...
58
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zrkadlá
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Hodiny
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Koberce
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Žlté doplnky do obývačky
Zelené doplnky do obývačky
Fialové doplnky do obývačky