Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky
...
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Vázy a sošky
Hodiny
Zarážky na knihy
Tapisérie
Veľkoformátové dekorácie
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 753 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Náhradné náplne do pohlcovača vlhkosti v súprave
2 ks, biele
(15)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Touch
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(7)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Cube 1000 g
Biela
(44)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Biely
(29)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Váza
Sklenená, 10x8 cm, výška 22 cm
(42)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Somma
S prímesou vlny, 50x50 cm
(5)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Soška Abstracto
Z polyresínu, 8x11 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Velvet and Faux Fur
Mikroplyšový, tmavosivý, s odnímateľným poťahom, 55x55 cm
(8)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Mikroplyšová, krémovobiela, 150x200 cm
(45)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Drop 1000 g
Biela
(55)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Mila Home
Obliečka na vankúš Meadow Flower
S potlačou, 43x43 cm
(51)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Dalmine
Z recyklovanej bavlny, zelená/krémovobiela, 130x160 cm
(2)
Na sklade
16,54 €
s kódom
20,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Akustický panel Parrot
90x120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
116 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlnená, zelená, 150x200 cm
(5)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, biela, ø 20 cm, výška 25 cm
(93)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bystag
Hodiny
Nástenné, ø 50 cm
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Deka
Zelená, 130x180 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlnená, staroružová, 150x200 cm
(3)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš
Z umelej kožušiny, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(46)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Chanel
S nápismi, 43x43 cm
(19)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenná dekorácia Jaime
Bambusová, výška 75 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Maha
102x82 cm, 3D, s rámom/na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Texture
83x83 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Witchcraft
Mikroplyšová, s halloweenským motívom, čierna, 130x170 cm
(9)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave
4 ks, 43x43 cm
(20)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Alaska
Z umelej kožušiny, sivobéžová, 220x240 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Deka Micro
Mikroplyšová, oranžová, 150x200 cm
(86)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(45)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
8,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Petals
Nástenné, ø 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Flowery
Kovová, výška 60 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Crushed Velvet
Zamatový, béžový, s odnímateľným poťahom, 55x55 cm
(24)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Rava
Mikroplyšová, béžová, 150x200 cm
(6)
Na sklade
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlnená, hnedá, 150x200 cm
(5)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Opulent Jacquard
2 ks, žakárové, štruktúrované, 50x75 cm
(12)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlnená, béžová, 150x200 cm
(4)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Váza Tuga
Keramická, béžová, ø 12 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Leo
Zo ženilky, 40x40 cm
(11)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Váza Maricala
Ručne maľovaná, kameninová, ø 22 cm, výška 27 cm
(3)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Madeline Relief
60x90 cm, 3D, s rámom/na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Wisteria
60x80 cm, tlačený, na plátne
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Dark Marble
100x70 cm, sklenený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Mikroplyšová, krémovobiela, 150x200 cm
(18)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Cover
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Hodiny Archie
Nástenné, ø 57 cm
Na sklade
Posledné kúsky
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Sošky v súprave Cyclists
2 ks, kovové, 24x18 cm, výška 22 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Deka Carved Fur
Mikroplyšová, ružová, 150x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Eviaya
Modrá, 130x160 cm
(18)
Na sklade
17,34 €
s kódom
21,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Karlsson
Hodiny Sunburst
Nástenné, ø 50 cm
(66)
Na sklade
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
58
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zrkadlá
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Hodiny
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Koberce
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Žlté doplnky do obývačky
Zelené doplnky do obývačky
Fialové doplnky do obývačky