Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
...
Upratovanie a organizácia
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Typ
Materiál
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
37 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Humidity killer 5 kg
Modrý/svetlosivý
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zvlhčovač vzduchu Lines
Na radiátor, keramický, biely, 600 ml
(65)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Biely
(29)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Wenko
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Moisture killer 5 kg
Biela
(7)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Cube 1000 g
Biela
(44)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Drop 1000 g
Biela
(55)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Everbrand Sweden
Náhradné náplne do pohlcovača vlhkosti v súprave Absodry Duo Family Bag
4 ks, biele
(32)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Ružový
(10)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Zvlhčovač vzduchu Cat Family
Keramický, biely
(62)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Zelený
(5)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Sivý
(8)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zvlhčovač vzduchu Flowers
Na radiátor, keramický, biely, 290 ml
(80)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Cube 1000 g
Biely
(22)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop 1000 g
Biely
(43)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 3-series
Sivý
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Modrý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Maximex
Zvlhčovače vzduchu v súprave
2 ks, na radiátor, keramické, biele
(21)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop 1000 g
Tyrkysovomodrý
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 3-series
Svetlohnedý
(3)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Humidity killer 2 kg
Biela
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop 1000 g
Čierny
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 3-series
Zelený
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Maximex
Zvlhčovače vzduchu v súprave Rondo
2 ks, keramické, čierno-biele
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Pohlcovač vlhkosti Cat
Tmavosivý
(3)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Damp Killer 1 kg
Biela/modrá
(54)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Zelený
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Ružový
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 12-series
Sivý
Na sklade
Posledné kúsky
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Čierny
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Modrý
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Náhradné náplne do pohlcovača vlhkosti v súprave
2 ks, biele
(15)
Doručenie od 19. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Moisture killer 5 kg
Modrý/svetlosivý
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Cube
Biely
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop
Čierny
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop
Biely
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop
Tyrkysovomodrý
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Sivý
Doručenie od 14. 10. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
Súvisiace kategórie
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky