Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky
...
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Vázy a sošky
Hodiny
Zarážky na knihy
Tapisérie
Veľkoformátové dekorácie
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 740 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obraz Astratto
83x123 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 2. 11. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Selloana
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát One Way – Anna Johansson
50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Deka Ultra
Svetlomodrá, 127x185 cm
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Tender Rib
Nástenné, ø 25 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Styler
Obraz Tuscan Siesta
60x80 cm, tlačený, na plátne
(4)
Doručenie od 19. 11. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Stojan na časopisy InBetween
Kovový, čierny, 12x19 cm, výška 26 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Zarážka na knihy Joey
Keramická
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Everlast
90x118 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Lemon – Anna Mörner
30x40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy Opus
2 ks, kamenné
Doručenie od 23. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Angus Highland Cow
Mikroplyšová, hnedá/béžová, 130x170 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Gypsophila
32x32 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 19. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Casa Selección
Dekoračné vankúše v súprave
6 ks, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Petals
Nástenné, ø 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Field
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Váza Melange
Ručne vyrobená, sklenená, ø 23 cm, výška 26 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Anemone
60x60 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Váza Omaggio
Keramická, biela/čierna, ø 8 cm, výška 12,5 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S kvetinovým vzorom, 43x43 cm
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Perspectives – Anna Johansson
70x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Nemsa
80x100 cm, na plátne
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Crushed Velvet Diamante
Zamatový, béžový, 45x45 cm
(18)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Hübsch
Súprava váz Popsicle
3 ks, ručne vyrobené, sklenené, ø 10 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
27,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Wave
Mikroplyšová, sivá, 150x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Brisk Dome
Nástenné, ø 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Diffused
50x70 cm, tlačený, s rámom
(13)
Doručenie od 19. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Hydrangea
60x90 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Palmelia
Béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz White Vase
56x75 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz For
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Váza Omaggio
Keramická, biela/čierna, ø 19,5 cm, výška 30,5 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Mikroplyšová, taupe, 150x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Zarážka na knihy Meliad
Kameninová
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Deka Galena
Z umelej kožušiny, sivá/béžová, 130x180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát You – Sofia Lind
50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nástenná dekorácia Simbolo
Kovová, výška 61 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Dekoračný vankúš Galena
Z umelej kožušiny, sivý/béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Maha
102x82 cm, 3D, s rámom/na plátne
(4)
Doručenie od 14. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Wild Horizon Silver
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
419,20 €
s kódom
524 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, tlačený, s rámom
(14)
Doručenie od 19. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Lambert
70x100 cm, tlačený, na plátne
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Moon Rock
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 6. 11. 2026
267,20 €
s kódom
334 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Java
Zamatový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Estelle
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Cocoon
Mikroplyšová, hnedá, 150x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Airi
S prímesou ľanu, kockovaná, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,02 €
s kódom
27,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
37
38
39
...
58
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zrkadlá
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Hodiny
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Koberce
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Žlté doplnky do obývačky
Zelené doplnky do obývačky
Fialové doplnky do obývačky